Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Narvesen novirza 10 000 eiro Ukrainas karā cietušo atbalstam un izvieto ziedojumu kastītes

Lai atbalstītu karadarbībā cietušos Ukrainas cilvēkus, SIA “Narvesen Baltija” kopā ar SIA “Preses Serviss” ziedos 10 000 eiro Sarkanajam Krustam un no 8. marta izvietos ziedojumu kastītes visās Narvesen tirdzniecības vietās.

“Mēs, Narvesen un Caffeine, kategoriski iebilstam pret karu un postu, ko tas nes līdzi visās dzīves jomās – tās ir zaudētas dzīvības, sagrautas dzīves un milzīgi zaudējumi ekonomikai. Mēs nevaram izcīnīt Ukrainas cīņu, taču varam darīt visu, lai palīdzētu karā cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem, sniedzot savu atbalstu un palīdzību,” saka SIA “Narvesen Baltija” Valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Visās Narvesen tirdzniecības vietās no otrdienas, 8. marta, būs izvietotas ziedojumu kastītes, lai katrs pircējs varētu sniegt savu ieguldījumu Ukrainas atbalstam.

“Šobrīd svarīgs ir katrs atbalsts, pat šķietami visniecīgākais, jo varbūt tieši tas var izglābt kādu cilvēku vai palīdzēt pārciest šo grūto laiku. Palīdzība Ukrainai būs vajadzīga vēl ilgi – arī pēc kara, tāpēc finanšu ziedojumi šodien ir svarīgi, lai veidotu uzkrājumu nākotnei. Katrs ziedotais cents tiks izlietots tur, kur pēc tā būs vislielākā vajadzība: Ukrainā ar Starptautiskās Sarkanā Krusta Komitejas starpniecību un tepat Latvijā, sniedzot atbalstu tiem, kas pametuši Ukrainu, dodoties bēgļu gaitās,” saka Uldis Līkops, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” ģenerālsekretārs.

Par Sarkano Krustu

Starptautiskā Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness kustība ir ar vairāk nekā 160 gadus senu vēsturi. Tā, ievērojot humānisma pamatprincipu, sniedz palīdzību ikvienam, kuram tā ir nepieciešama. Kustībai ir nacionālās biedrības 192 valstīs, arī Latvijā. Sarkanā Krusta misija ir sociālās labklājības un starptautisko humanitāro tiesību ievērošanas veicināšana, un krīzēs vai ārkārtējās situācijās tā nereti ir pirmā palīdzības organizācija, kas rūpējas par to, lai cilvēki saņemtu pārtiku, medicīnisko palīdzību un pirmās nepieciešamības preces. Vairāk uzziniet www.redcross.lv.

SIA “Narvesen Baltija” ir daļa no uzņēmumu grupas “Reitan Retail”, kas pārstāvēta Ziemeļeiropas valstīs un Baltijā ar tādiem zīmoliem kā “Narvesen”, “Caffeine”, “Pressbyrån”, “R-kiosk” un “7-Eleven”, Latvijā pārstāvot tādus uz vērtībām balstītus zīmolus kā “Narvesen”, “Caffeine” un “Preses Serviss”.

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.