Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Maznodrošināto mājdzīvniekiem sniegts rekordliels atbalsts – saziedotas teju 22 tonnas barības

19.oktobrī 2023 Sociālais atbalsts

Noslēdzoties “Maxima Latvija”, LSK un mājdzīvnieku barības ražotāja “Nestlé Purina PetCare” organizētajai labdarības kampaņai “Mīluļu dienas”, maznodrošināto mājdzīvniekiem saziedots rekordliels daudzums – 21,8 tonnas barības. Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, ar saziedoto barības apjomu būs iespējams nodrošināt 455 724 pilnvērtīgas maltītes, kas tiks nogādātas maznodrošināto mājas mīluļiem vairākos Latvijas reģionos.

“Šajā labdarības kampaņā, kas nu jau kļuvusi par labsirdīgu tradīciju, esam sasnieguši vēl nebijušus ziedošanas apjomus. Pateicoties mūsu klientiem, mēs varēsim sniegt atbalstu un palīdzību tām mājsaimniecībām un viņu mīluļiem, kuriem tas nepieciešams visvairāk, nodrošinot teju pusmiljonu maltīšu. Vēlamies pateikties “Latvijas Sarkanais Krusts”, kampaņas atbalstītājiem “Nestlé Purina PetCare” un ikvienam mūsu uzticamajam klientam par nesavtīgu līdzdalību un atbalstu, lai šajā rudens sezonā četrkājainie draugi ir paēduši un laimīgi un to saimniekiem nav jāstājas smagas izvēles priekšā – pabarot sevi, vai mājas mīluli,” stāsta “Maxima Latvija” mārketinga direktore Gundega Laugale.

 

“Mēs esam ļoti pateicīgi ik vienam, kas iesaistījās šajā kampaņā un nepalika vienaldzīgs. Pirmo reizi, šīs kampaņas vēsturē mēs esam sasnieguši tik lielu ziedošanas apjomu – 21,8 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem. Mūsu sabiedrībai patiesi rūp četrkājainie draugi un viņi ir gatavi atbalstīt tās sabiedrības grupas, kas ir mazāk aizsargātas, un sniegt tām iespēju nodrošināt pilnvērtīgu maltīti saviem mājas mīluļiem. Paldies “Maxima Latvija” un  “Nestlé Purina PetCare” par iespēju sadarboties un aizvadīt vēl vienu veiksmīgu labdarības kampaņu. “Mīluļu dienas” kampaņa ir lieliska tradīcija, kas katru gadu ļauj palīdzēt aiz vien vairāk mājdzīvniekiem un viņu ģimenēm,” stāsta “Latvijas Sarkanais Krusts” prezidents Viktors Jaksons.

 

“Uzņēmumā Nestlé Purina PetCare mēs esam cieši pārliecināti, ka cilvēku un mājas mīluļu saikne bagātina mūsu dzīvi. Mēs uzskatām, ka mājas mīluļi ir mums dārgi ģimenes locekļi, un grūtos laikos viņu labklājība ir ārkārtīgi svarīga. Tāpēc mēs cenšamies nodrošināt mājas mīluļu saimniekus ar augstas kvalitātes produktiem un līdzekļiem, kas veicina viņu pūkaino kompanjonu veselību un labbūtību,” komentē Katrīna Mockaitė, Purina mārketinga vadītāja Nestlé Baltics.

 

“Nestlé rūpējas par to, lai patērētājiem tiktu nodrošināti tādi produkti, kas ne tikai lieliski garšo, bet arī veicina viņu vispārējo veselību un labbūtību. Šī apņemšanās attiecas arī uz mūsu četrkājainajiem draugiem. Daļa no mūsu pastāvīgās apņemšanās rūpēties par mājas mīluļiem un cilvēkiem, kuri tos mīl, ir Nestlé Purina PetCare sadarbība ar Latvijas Sarkanā Krusta organizāciju un Maxima Latvija, ko mēs ar lepnumu īstenojam, lai sniegtu būtisku atbalstu tiem, kam tas nepieciešams. Šī sadarbības projekta rezultātā mums ir iespēja ziedot vairāk kā 400 000 augstvērtīgu maltīšu suņiem un kaķiem,” saka Agnė Gaižauskienė, Nestlé Baltics korporatīvo lietu vadītāja.

 

Kampaņas “Mīluļu dienas” ietvaros no 19. septembra līdz 2. oktobrim iedzīvotāji tika aicināti  iegādāties “Felix”, “Gourmet”, “Purina ONE”, “Adventuros”, “Darling” un “Friskies” zīmola produkciju “Maxima” veikalos visā Latvijā, kur no katra nopirktā barības kilograma, 100 gramus barības tika ziedoti mazāk aizsargāto iedzīvotāju mājdzīvniekiem.

 

Papildu informācija:

Laura Bagātā

SIA “Maxima Latvija” korporatīvo komunikāciju projektu vadītāja

Tālr.: 27003949

e-pasts: laura.bagata@maxima.lv

www.maxima.lv

Tev varētu arī interēsēt:

Veiksmīgi aizvadīts kvalifikācijas celšanas seminārs pirmās palīdzības pasniedzējiem

27.novembrī 2023 Pirmā palīdzība
4. novembrī LSK organizēja kvalitātes celšanas semināru pirmās palīdzības instruktoriem, instruktoru palīgiem, pasniedzējiem un pasniedzējiem stažieriem. LSK strādā 30 pirmās palīdzības pasniedzēji, kuri katru gadu pirmās palīdzības sniegšanā kopā apmāca vairākus tūkstošus cilvēku visā Latvijā. Šoreiz paši pasniedzēji iejutās auditorijā, lai papildinātu savas prasmes un zināšanas par dažādiem, pirmajai palīdzībai saistošiem tematiem – psiholoģisko atbalstu, …

Valkā un Valmierā darbu uzsāk HIV profilakses punkti

Latvijā HIV infekcija ik gadu tiek atklāta vairāk nekā 200 cilvēkiem, ierindojot Latviju otrajā vietā Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valstu vidū jauno gadījumu skaita ziņā ar 11,2 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju (2021. gada dati). Turklāt izpētīts, ka patiesais inficēto skaits Latvijā ir par vienu trešdaļu lielāks. Tie ir cilvēki, kuri nezina savu …

Eiropas testēšanas nedēļa ir klāt: pārbaudi savu veselību, esi drošībā

LSK sniedz iespēju pārbaudīt veselību Rīgā, Daugavpilī, Valkā un Valmierā.

Pirmās palīdzības mācības Ukrainas civiliedzīvotājiem (LV, UKR)

17.novembrī 2023 Projekti
Projekts “Ārkārtas aicinājums MGR65002-Ukraina un ietekmētās valstis, MDR66001- Latvija PLV512”.