Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Mammamuntetiem: diskusija “Higiēnas produktu trūkums meitenēm mēnešreižu laikā”

02.oktobrī 2021 Kampaņas

Vai zināji, ka tūkstošiem jaunu sieviešu mēnešreižu laikā pietrūkst higiēnas produktu, kā rezultātā viņas neapmeklē skolu un interešu izglītības aktivitātes?

24. septembrī “Always” un biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) kopīgi īstenotās labdarības kampaņas #ZiedoMeitenēm ietvaros notika tiešsaistes diskusija “Higiēnas produktu trūkums meitenēm mēnešreižu laikā – fakti, realitāte un risinājumi Latvijā”. Tajā piedalījās psiholoģe Kristīne Balode, psiholoģe, LSK sociālās integrācijas eksperte Aija Strazda, ginekoloģe Anna Krumpāne, Twitter personība, tekstu autore Ance Tarvida. Sarunu vadīja Inga Akmentiņa-Smildziņa, Latvijas vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja. 

Mammamuntetiem.lv redakcija publicējusi rakstu “Ginekoloģe: Daudzas meitenes Latvijā mēnešreižu laikā neiet uz skolu higiēnas preču trūkuma dēļ”. 

“Meitenēm no nelabvēlīgām ģimenēm trūkst pat elementāru higiēnas iemaņu, viņas ir bailīgas, kautrīgas. Finanšu trūkuma dēļ meitenes mēdz nostaigāt visu dienu ar vienu paketi. Turklāt, ja pakešu ir nepietiekami vai nav vispār, meitene mēnešreižu dēļ paliek dzīvot mājās, kavējot skolu pat vairākas dienas,” situāciju Latvijā ieskicē ginekoloģe Anna Krumpāne. 

Ar pilnu rakstu aicinām iepazīties ŠEIT!


Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.