Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSKJ tikšanās Kauguros

03.septembrī 2019 Jaunieši 1

16. – 18. augustā LSK sociālajā centrā “Kauguri” tikās Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes brīvprātīgie. Nepilnas trīs dienas jaunieši diskutēja par vērtībām, pamatprincipiem un motivāciju, kas vieno viņus un vēl daudzus citus LSK brīvprātīgos jauniešus, attīstīja komunikācijas prasmes un darbojās komandās radot un īstenojot dažādas iniciatīvas.

Psiholoģe Katrīna Žaltkovska kopā ar jauniešiem runāja par jauniešu mentālo veselību. Dalībniekiem bija iespēja  diskutēt, spēlēt spēles, izpildīt kopīgus elpošanas vingrinājumus un meditēt.

Brīvprātīgie no LSKJ Rīgas nodaļas dalījās pieredzē par LSK Eiropas Solidaritātes Korpusa projektu “Elpo, lai priecājies”, kā arī deva pārējiem vienaudžiem iespēju praktiskā veidā ielūkoties un izpētīt, kas ir projekts un kā notiek tā tapšana.

Jaunieši piedalījās arī pirmās palīdzības darbnīcā, mākslīgo ievainojumu darbnīcā, T-kreklu un somu darbnīcā, kā arī ieguva lietderīgas  zināšanas un prasmes, ko pielietot tālāk savā brīvprātīgajā darbā.

Jaunieši bija ieradušies no tādām Latvijas vietām kā Rīga, Cēsis, Višķi, Daugavpils, Balvi, Dagda. Paralēli LSKJ jauniešu nometnei, arī Ukrainas Sarkanajā Krustā notika brīvprātīgo jauniešu tikšanās. Bija iedvesmojoši sazināties tiešsaistē ar starptautiskajiem draugiem un just, cik vienota un spēcīga ir SK lielā ģimene.

Projekts “Elpo, lai priecātos” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.

Valkas iedzīvotāji tiek aicināti uz pasākumu “Sadziedāsim kopā”

18.septembrī 2023 Komitejas
Pasākums norisināsies 28.septembrī sākot no plkst. 13.00 grupu dzīvokļos, Tālavas ielā 33, Valkā.