Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSKJ konference 2019

07.novembrī 2019 Uncategorized

2. novembrī Rīgā norisinājās Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) konference, kurā piedalījās 44 dalībnieki, tostarp gan delegāti, gan viesi. Konferencē no 25 Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) komitejām tika pārstāvētas 11 komitejas un 9 LSKJ nodaļas no kopskaitā 15 nodaļām. Konferences dalībniekus uzrunāja LSK  ģenerālsekretārs Uldis Līkops.

Konferences dalībnieki atskatījās uz LSKJ darbību pēdējo divu gadu posmā kopš iepriekšējās LSKJ konferences 2017. gadā. Tika pārrunāti gan sasniegumi, gan izaicinājumi LSKJ darbības programmās, nodaļu izveidē un stiprināšanā, starptautiskajā sadarbībā, LSKJ padomes darbā un citos jautājumos. Dalībnieki, diskutējot par LSK Stratēģiju 2030, izteica ierosinājumus intensīvāk veidot sadarbību ar mācību iestādēm (tostarp pirmās palīdzības mācīšanu bērnudārzos), kā arī fokusēties uz nodaļu kapacitātes stiprināšanu un kopējo kvalitāti, nevis kvantitāti. Jaunieši izteica arī savu redzējumu par tādiem jautājumiem kā LSKJ attīstība, inovācijas, jauniešu motivācija, jauniešu pienesums LSK, svarīgākās jaunatnes darbinieku īpašības, jauniešu iespējas LSKJ, jauniešiem nepieciešamās aktuālās prasmes.

Konferencē norisinājās LSKJ padomes ārkārtas vēlēšanas, un atklātā balsojumā tika apstiprināti 3 jauni padomes locekļi, kuri bija izvirzījuši savas kandidatūras. Šobrīd LSKJ padome turpina darboties 6 locekļu sastāvā līdz 2021. gadam, kad notiks nākamā LSKJ konference. Konferencē tika ievēlēti arī delegāti LSK konferencei šā gada 29. novembrī. Noslēgumā LSKJ nodaļu pārstāvji un starptautisko projektu dalībnieki prezentēja savus pieredzes stāstus un lielākos panākumus.  

LSKJ padomes sastāvs:

Priekšsēdētāja: Mariona Baltkalne

Padomes locekļi: Ņikita Aleksejevs, Gustavs Brigmanis, Evita Kristiāna Pušpure, Žanis Ovčinko, Alise Roga.

Tev varētu arī interēsēt:

LSK sveic Pasaules ģimenes dienā!

15.maijā 2021 Meklēšanas dienests
Vai zināji, ka Meklēšanas dienests ir viena no senākajām Sarkanā Krusta kustības darbības jomām?

Ieskats LSK Jaunatnes svētku aktivitātes

13.maijā 2021 Jaunieši
Par godu starptautiskajai Sarkanā Krusta (SK) un Sarkanā Pusmēness (SP) dienai norisinājušās vairākas aktivitātes.

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK un SIF aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas pieteikties dalībai Motivācijas programmā.

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti
Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem”

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu

11.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK darbā aicina klīnisko psihologu LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienības Sociālās rehabilitācijas pakalpojumā “Mežrozes”.

LSK Jaunieši sanāk kopā, lai atzīmētu Pasaules SKSP dienu

10.maijā 2021 Jaunieši
8. maijā, atzīmējot Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienu, LSK Jaunatnes brīvprātīgie piedalījās sirsnīgā kopā sanākšanā tiešsaistē.