Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSKJ brīvprātīgā piedalās Jaunatnes politikas dialogā Briselē

06.martā 2023 Jaunieši

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Jaunatnes Rīgas nodaļas brīvprātīgā Vija Nāzere 22. februārī piedalījās jaunatnes politikas dialogā ar Eiropas veselības un pārtikas drošības komisāri Stellu Kyriakides Eiropas Komisijā, Briselē.

Sarunā piedalījās 15 brīvprātīgie jaunieši no dažādām nevalstiskajām organizācijām Eiropā, kas prezentēja savu viedokli  un piedalījās diskusijās par to, kādai vajadzētu būt Eiropas Komisijas visaptverošajai mentālās veselības stratēģijai, kas tiks nodota Eiropas Parlamenta balsojumam 2023. gadā.

Dialoga laikā Vija pauda, ka ir nozīmīgi mazināt stigmu, veicināt kvalitatīvas informācijas pieejamību, psihosociālu atbalstu un kopienās balstītus risinājumus mentālās veselības sarežģījumiem.

Briselē Vijai bija iespēja arī paviesoties Eiropas Sarkanā Krusta ofisā, lai uzzinātu vairāk par to, ko dažādās valstīs Sarkanā Krusta biedrības veic mentālās veselības jomā un kā Sarkanais Krusts iepriekš sadarbojies ar Eiropas komisiju šajos jautājumos.

Vizīte atzinīgi tika pieminēta arī 28 Sarkanā Krusta nacionālo biedrību tikšanās laikā 28.02-02.03 Budapeštā, kas tika rīkota kopīgā projekta “EU- for Health” ietvaros.

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK aicina darbā ĢIMENES ASISTENTUS uz nenoteiktu laiku

22.martā 2023 Sociālais atbalsts
Darbs Rīgā. Aicinām interesentus iesniegt motivācijas vēstuli un CV līdz 2023. gada 30. aprīlim.

Asins donoru dienas Cēsīs

21.martā 2023 Komitejas
14. martā Cēsīs uz donoru dienu ieradās 129 cilvēki.

LSK Budapeštā tiekās ar starptautiskā projekta “EU4Health” partneriem

Februāra izskaņā LSK pārstāvji Budapeštā, Ungārijā piedalījās starptautiskā projekta “EU4Health – kvalitatīvas un savlaicīgas psiholoģiskās pirmās palīdzības sniegšana cilvēkiem, kurus skārusi Ukrainas krīze Ukrainā un ietekmētajās valstīs” atklāšanas pasākumā, kurā tikās ar projekta partneriem no citu valstu Sarkanā Krusta nacionālajām biedrībām, Starptautiskās SKSP federācijas (SKSPF) un SKSPF Psihosociālā atbalsta centra pārstāvjiem.  Vairāku dienu garumā notika …