Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSKJ brīvprātīgā piedalās Jaunatnes politikas dialogā Briselē

06.martā 2023 Jaunieši

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Jaunatnes Rīgas nodaļas brīvprātīgā Vija Nāzere 22. februārī piedalījās jaunatnes politikas dialogā ar Eiropas veselības un pārtikas drošības komisāri Stellu Kyriakides Eiropas Komisijā, Briselē.

Sarunā piedalījās 15 brīvprātīgie jaunieši no dažādām nevalstiskajām organizācijām Eiropā, kas prezentēja savu viedokli  un piedalījās diskusijās par to, kādai vajadzētu būt Eiropas Komisijas visaptverošajai mentālās veselības stratēģijai, kas tiks nodota Eiropas Parlamenta balsojumam 2023. gadā.

Dialoga laikā Vija pauda, ka ir nozīmīgi mazināt stigmu, veicināt kvalitatīvas informācijas pieejamību, psihosociālu atbalstu un kopienās balstītus risinājumus mentālās veselības sarežģījumiem.

Briselē Vijai bija iespēja arī paviesoties Eiropas Sarkanā Krusta ofisā, lai uzzinātu vairāk par to, ko dažādās valstīs Sarkanā Krusta biedrības veic mentālās veselības jomā un kā Sarkanais Krusts iepriekš sadarbojies ar Eiropas komisiju šajos jautājumos.

Vizīte atzinīgi tika pieminēta arī 28 Sarkanā Krusta nacionālo biedrību tikšanās laikā 28.02-02.03 Budapeštā, kas tika rīkota kopīgā projekta “EU- for Health” ietvaros.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Jaunatnes Sarkanā Krusta izveides sākumi pasaulē un Latvijā

29.septembrī 2023 Jaunieši
Aicinām iepazīties ar pirmo no vēstures rakstiem, kas vēsta par jaunatnes kustības rašanos pasaulē un Latvijā.

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.