Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSKJ Balvu nodaļa piedalās suņu pastaigu laukuma atklāšanā

06.jūnijā 2023 Jaunieši

13. maijā, Balvu pilsētā, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Latgales komitejas Balvu Jaunatnes nodaļa piedalījās svinīgā suņu pastaigu un treniņu laukuma “Vilku ieleja” atklāšanā.

Tiekoties idejas īstenotājiem, tās atbalstītājiem, suņu saimniekiem un ikvienam interesantam, atklāšanas pasākumā piedalījās Valsts robežsardzes Viļakas pārvalde, Valsts policijas Daugavpils pārvalde, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes kinoloģijas dienesta Latgales nodaļa, Latgales kinoloģiskais centrs un Latgales Sporta suņu skola.

LSK Latgales komitejas Balvu Jaunatnes nodaļas jaunieši pasākuma apmeklētājiem sniedza informāciju kā rīkoties, ja cilvēku sakodis suns, kā pārsiet kostu un asiņojošu brūci un kā rīkoties, ja notikusi pārkaršana.

LSK Balvu Jaunatnes nodaļas jaunieši ar lielu prieku sveic suņu pastaigu un treniņu laukuma “Vilku ieleja” komandu un ikvienu, kam suns ir labākais draugs, ar jaunas un ļoti noderīgas aktivitāšu vietas atklāšanu!

Tev varētu arī interēsēt:

Atbalsta karšu izsniegšana pagarināta līdz 31. oktobrim (LV, UKR)

03.oktobrī 2023 Projekti
LSK līdz 31. oktobrim turpinās izsniegt atbalsta kartes trūcīgām, maznodrošinātām un krīzes situācijā nonākušām ukraiņu ģimenēm Latvijā, kas karadarbības dēļ pametušas Ukrainu un kurās ir bērni vecumā no 7 līdz 18 gadiem, kas 2023/24 mācību gadā izglītību iegūst Latvijas izglītības iestādēs. Lai vienotos par saņemšanas datumu, sazinieties ar Latvijas Sarkanā Krusta reģionālajiem koordinatoriem jūsu reģionā: …

Jaunatnes Sarkanā Krusta izveides sākumi pasaulē un Latvijā

29.septembrī 2023 Jaunieši
Aicinām iepazīties ar pirmo no vēstures rakstiem, kas vēsta par jaunatnes kustības rašanos pasaulē un Latvijā.

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.