Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Vidzemes komiteja kļūst lielāka

27.augustā 2021 Komitejas

Pildot LSK stratēģijā noteikto un sekojot Latgales, Kurzemes un Rīgas komiteju piemēram, arī Vidzemes reģiona komitejas turpina apvienošanās procesus, lai veidotu spēcīgāku reģionālu struktūrvienību, kas spētu paplašināt pakalpojumu un palīdzības klāstu, tai skaitā to pieejamību tuvāk iedzīvotāju dzīvesvietām.

2021. gada 25. augustā Valkas un Vidzemes komiteju Padomes vienbalsīgi pieņēma lēmumu pabeigt pagājušā gadā uzsākto apvienošanas procesu. Par paplašinātās Vidzemes komitejas Padomes priekšsēdētāju ievēlēts Kārlis Albergs, paplašinātās komitejas izpilddirektora pienākumus pildīs Gaļina Sokolova. Darbu uzsāks 1. oktobrī.

Tuvākajos Vidzemes komitejas plānos ietilpst tikšanās ar jaunievēlēto pašvaldību vadību, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas, jāizvērtē līdzšinējās aktivitātes teritorijās, noteikti saglabājot LSK brīvprātīgos un darbiniekus, iespējami paplašinot to darbības lauku, un lai vienotos par kopēju stratēģiju LSK atpazīstamības veicināšanai Vidzemē.

Tev varētu arī interēsēt:

Pieteikšanās treniņkursam “LĪDERA SPĒKS” līdz 26. septembrim

21.septembrī 2021 Projekti
10 nodarbības no 5. oktobra līdz 16.decembrim – otrdienās pl. 17.30 – 20.30 Zoom un 3 svētdienas klātienē Rīgā.

Notiks tiešsaistes diskusija par higiēnas produktu trūkumu meitenēm mēnešreižu laikā

21.septembrī 2021 Kampaņas
Aicinām uz tiešsaistes diskusiju par higiēnas produktu trūkumu meitenēm mēnešreižu laikā 24. septembrī, plkst. 13.00 - 14.00. 

Karavīri dalās sirsnībā un ziedo pārtikas pakas trūcīgajiem

17.septembrī 2021 Starptautiskā sadarbība
13. septembrī Slovākijas armijas un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas karavīri SC “Gaiziņš” ziedoja vairāk kā 400 pašu sagādātas pārtikas pakas.

Latvijas Radio: Labdarības programma «Pats savam galdam» mudina ģimenes Latgalē sēt un stādīt

16.septembrī 2021 Komitejas
LSK Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu komiteja aktīvi iesaistās programmā, kas palīdz ģimenēm izveidot savus mazdārziņus.

8 starptautisko aizsardzību saņēmušas sievietes apgūst šūšanas prasmi

15.septembrī 2021 Projekti
3. augustā 8 sievietes projekta "Viena pa(saule) visiem" ietvaros uzsāka šūšanas apmācību ciklu,

HIV NVO kopsadarbība: iesaistās arī LSK Jaunatne

15.septembrī 2021 Projekti
LSK Jaunatne iesaistās kopīgā izglītojošā kopprojektā par HIV tēmu.