Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK SAC “Stūrīši” iegūst balvu par teritorijas atjaunošanu

13.oktobrī 2020 Komitejas

2. oktobrī Talsu tautas namā notika Talsu novada pašvaldības rīkotā konkursa “Radi Talsu novadam!” apbalvošanas ceremonija. Tā iesākās kā mierpilna upe un noslēdzās kā emociju okeāns. Šajā gadā konkursam “Talsu bruncī ieaustie” mainīts nosaukums, un tas kļuvis par “Radi Talsu novadam!”. 

Talsu novada pilsētu un pagastu pārvaldes 11 nominācijās bija izvirzījušas 56 pretendentus. Uzvarētājiem tika pasniegta pašvaldības Piederības balva, goda plāksne, dāvanu karte pasākumu apmeklēšanai un Talsu novada pašvaldības un Talsu fotokluba radītais kopprodukts – fotogrāmata “Pa ceļam”.

“Degradētas teritorijas atjaunošanas” titulu izcīnīja biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Kurzemes komitejas sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs “Stūrīši” Laidzes pagastā. Sociālās aprūpes centrs “Stūrīši” nodrošina ne vien sabiedrībā nepieciešamus aprūpes pakalpojumus, bet līdztekus vienmēr domā par vides labiekārtošanu. Centrs atvērts kopš 2008. gada (piesaistīti arī projektu līdzekļi). Teritorijā izveidota pastaigu taka, uzstādīti soliņi, lapene, šūpoles, ierīkots apgaismojums un ugunskura vieta, apdzīvots īpašais sajūtu dārzs.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinām jauniešus piedalīties vebinārā “Domu un emociju spēks. Ieradumi, kas maina dzīvi.”

11.jūnijā 2021 Projekti
17. jūnijā notiks vebinārs "Domu un emociju spēks. Ieradumi, kas maina dzīvi.", kuru vadīs Dr.psych. Tatjana Uzole.

LSK Latgales komiteja uzsāk projekta “LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana” īstenošana

11.jūnijā 2021 Komitejas
LSK Latgales komiteja jūnija sākumā parakstīja sadarbības līgumu ar Aktīvo Iedzīvotāju fondu (AIF), lai īstenotu projektu “LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana”.

ANO Bēgļu aģentūra veikusi pētījumu: starptautiskās aizsardzības saņēmēji optimistiski vērtē savu nākotni Baltijas valstīs

Vairāk kā 20 izcelsmes valstu starptautiskās aizsardzības saņēmēju viedokļi par piedzīvoto integrācijas pieredzi.

LSK Latgales komitejas pasākums “Bērniem droša vasara”

11.jūnijā 2021 Komitejas
LSK Latgales komitejā no 25. maija līdz 3. jūnijam norisinājās pasākums "Bērniem droša vasara".

Sācies Jūnijs mentālajai veselībai: aicinām piedalīties vērtīgos vebināros

07.jūnijā 2021 Uncategorized
Aicinām uz 3 vebināriem angļu valodā “Jūnijs – garīgajai veselībai” jeb “June for Mental Health”

Starptautiskā brīvprātīgo kustība: biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” un Vācijas Sarkanais Krusts paraksta jaunu Saprašanās memorandu

04.jūnijā 2021 Starptautiskā sadarbība
2021. gada maijā LSK un Vācijas Sarkanais Krusts (VSK) parakstījuši Saprašanās memorandu, lai veicinātu sadarbības stiprināšanu starptautiskās brīvprātīgo kustības jomā.