Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK piedalās pieredzes apmaiņā Norvēģijā – NVO darbs ieslodzījuma vietās un resocializācijas pasākumi klientiem pēc ieslodzījuma

01.jūnijā 2016 Sociālais atbalsts

Šī gada maijā LSK piedalījās Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas organizētā Latvijas NVO pieredzes apmaiņas vizītē Norvēģijā. Tās mērķis – iepazīt Norvēģijas nevalstisko organizāciju darbu ieslodzījuma vietās, darbā ar klientiem pēc ieslodzījuma un veicot resocializācijas pasākumus.

Vizītes laikā tika apmeklēti Norvēģijas korekcijas dienesta direktorāts, iepazīta Norvēģijas Sarkanā Krusta kolēģu, kā arī citu NVO – “Retretten”, “Wayback” – praktiskā pieredze ikdienas darbā ar ieslodzītajiem un cilvēkiem pēc ieslodzījuma. Tika pārrunāta abu valstu pārstāvju pieredze saistībā ar šīs mērķa grupas integrāciju sabiedrībā un veselības veicināšanas jautājumiem. No Latvijas piedalījās biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts”, “Papardes zieds”, “Dia+logs”, “Ghetto Games” un “Resocializācijas un Integrācijas Asociācijas” pārstāvji.

 Vizīte organizēta Tieslietu ministrijas apsaimniekotā Norvēģijas finanšu instrumenta programmas LV 08 “Latvijas Korekcijas dienestu un Valsts policijas īslaicīgās aizturēšanas vietu reforma” ietvaros.

Ziņa publicēta 01.06.2016.

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.