Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas

No 26. septembra līdz 1. oktobrim pirmo reizi Vidzemē notiks virkne pasākumu Iekļaujošās nedēļas ietvarā, kad ikviens iedzīvotājs aicināts uz kopīgu darbošanos jaunizveidotajos dienas aprūpes centros, grupu dzīvokļos un specializētajās darbnīcās reģiona pašvaldībās.

Nedēļas garumā dažādās vietās Vidzemē plānoti vairāk nekā 15 dažāda formāta un tematikas pasākumi, tostarp praktiskās darbnīcas, meistarklases un diskusijas.

30. septembrī LSK Vidzemes komiteja no plkst. 11.00 – 15.00 aicina piedalīties orientēšanās spēlē “Kas meklē, tas atrod”. 

Tās laikā Valkas pilsētā grupu dzīvokļu un dienas aprūpes centra tuvumā būs izvietoti kontrolpunkti, kuros dalībnieki saņems uzdevumus –  faktus par grupu dzīvokļu un dienas aprūpes centra pakalpojumu, par Starptautisko Sarkanā Krusta kustību un par LSK. Izejot visus kontrolpunktus, dalībnieku apkopotie fakti sniegs informāciju gan par pakalpojumu, gan organizāciju. Orientēšanās spēles dalībniekiem īpašas pārsteiguma dāvanas būs sagādājuši arī dienas aprūpes centra  “Valka” apmeklētāji.

Papildus dienas aprūpes centra telpās notiks radošas darbošanās, kuru laikā ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja darboties praktiski un iemācīties ko jaunu.

Nodarbību vadītāja Daiga Soloveiko – Lazdiņa apmeklētājiem piedāvās saldu un radošu nodarbi – konfekšu pušķu izgatavošanu. 

Saldummīļi tiks lutināti īpašā aktivitātē – našķu gatavošanā sadarbībā ar Valkas novada mājražotājiem – Solovjovu ģimeni. Kopīgi izzināsim, vai ir iespējams izcept gardus cepumus, izmantojot tikai divas sastāvdaļas. 

Izaicinājumus mīlošiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt spēkus novusa turnīrā.

Viesiem būs iespēja izzināt Valkas grupu dzīvokļa un dienas aprūpes centra pakalpojumus.

Norises vieta: biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Vidzemes komitejas grupu dzīvokļi un dienas aprūpes centrs “Valka”.

Obligāta pieteikšanās pasākumam, sazinoties ar organizatoru. 

Pasākuma laikā tiks fotografēts/filmēts. Uzņemtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām. 

Par LSK un citiem pasākumiem Vidzemes reģionā vairāk uzzini šeit

 

Vidzemes iekļaujošo nedēļu kā pasākumu kopumu organizē Vidzemes plānošanas reģions projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros sadarbībā ar pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām. Projekta mērķis ir Vidzemes plānošanas reģionā palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem. Vairāk Vidzemes plānošanas reģiona mājas lapā.

Kontaktpersona:

Vivita Ķīkule, LSK Vidzemes komitejas Izpilddirektora vietniece

E-pasts: vivita.kikule@redcross.lv

Tālr.: 29774451

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.

Pasaules Pirmās palīdzības diena 2022

09.septembrī 2022 Sveicam
Tikai zinot, kā palīdzēt, iespējams izglābt pašu dārgāko - dzīvību!