Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši

2. septembrī 5 LSK Latgales komitejas pārstāvji devās uz Norvēģiju pie saviem sadarbības partneriem Norvēģijas Sarkanā Krusta Oppland komitejas, lai kopā piedalītos pirmās palīdzības, meklēšanas un glābšanas čempionātā. Pasākums sākas ar oficiālu Norvēģijas SK prezidenta Tora Inges Sveinsvola uzrunu.

Sacensības sākās 2. septembra vēlā vakarā ar nakts testiem un citiem uzdevumiem dažādās pirmās palīdzības, meklēšanas un glābšanas stacijās.

Nākamās dienas agrā rītā grima komanda sāka sagatavot “upurus” jeb statistus, kuri atveido bīstamās situācijas pirmās palīdzības sacensībās. Latgales komitejas pārstāvji kopā ar norvēģu kolēģi devās uz grima sesiju, lai redzētu grima tehnikas un procesa gaitu.

LSK pārstāvji kopā ar Oppland komitejas kolēģiem sacensību dienā pārvietojās pa sacensību teritoriju, novērojot stacijas un pirmās palīdzības sniegšanas tehniku.

Pasākuma noslēgumā notika uzvarētāju apbalvošana. Oplandes komitejas komanda sacensībās ieguva godpilno 3.vietu. LSK Latgales komiteja ļoti lepojas par sadarbības partneru sasniegumiem. 

Vizītes turpinājumā LSK darbinieki un brīvprātīgie devās uz Norvēģijas galvaspilsētu, lai tiktos ar Norvēģijas SK Oslo komiteju, tai skaitā ar Norvēģijas SK Jaunatnes pārstāvjiem.

LSK Latgales komiteja izsaka pateicību Norvēģijas SK par uzaicinājumu un iespēju novērot pirmās palīdzības, meklēšanas un glābšanas sacensību norisi!

Tas paplašināja zināšanas par statistu sagatavošanu un salīdzināt Latvijas un Norvēģijas pirmās palīdzības sniegšanas tehniku dažādās negadījumu situācijās.

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK darbinieki un brīvprātīgie mācās no kolēģiem Eiropā

06.jūnijā 2023 Starptautiskā sadarbība
Kopā notikušas 4 mācības 3 dažādās valstīs.

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.