Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši

2. septembrī 5 LSK Latgales komitejas pārstāvji devās uz Norvēģiju pie saviem sadarbības partneriem Norvēģijas Sarkanā Krusta Oppland komitejas, lai kopā piedalītos pirmās palīdzības, meklēšanas un glābšanas čempionātā. Pasākums sākas ar oficiālu Norvēģijas SK prezidenta Tora Inges Sveinsvola uzrunu.

Sacensības sākās 2. septembra vēlā vakarā ar nakts testiem un citiem uzdevumiem dažādās pirmās palīdzības, meklēšanas un glābšanas stacijās.

Nākamās dienas agrā rītā grima komanda sāka sagatavot “upurus” jeb statistus, kuri atveido bīstamās situācijas pirmās palīdzības sacensībās. Latgales komitejas pārstāvji kopā ar norvēģu kolēģi devās uz grima sesiju, lai redzētu grima tehnikas un procesa gaitu.

LSK pārstāvji kopā ar Oppland komitejas kolēģiem sacensību dienā pārvietojās pa sacensību teritoriju, novērojot stacijas un pirmās palīdzības sniegšanas tehniku.

Pasākuma noslēgumā notika uzvarētāju apbalvošana. Oplandes komitejas komanda sacensībās ieguva godpilno 3.vietu. LSK Latgales komiteja ļoti lepojas par sadarbības partneru sasniegumiem. 

Vizītes turpinājumā LSK darbinieki un brīvprātīgie devās uz Norvēģijas galvaspilsētu, lai tiktos ar Norvēģijas SK Oslo komiteju, tai skaitā ar Norvēģijas SK Jaunatnes pārstāvjiem.

LSK Latgales komiteja izsaka pateicību Norvēģijas SK par uzaicinājumu un iespēju novērot pirmās palīdzības, meklēšanas un glābšanas sacensību norisi!

Tas paplašināja zināšanas par statistu sagatavošanu un salīdzināt Latvijas un Norvēģijas pirmās palīdzības sniegšanas tehniku dažādās negadījumu situācijās.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.

Pasaules Pirmās palīdzības diena 2022

09.septembrī 2022 Sveicam
Tikai zinot, kā palīdzēt, iespējams izglābt pašu dārgāko - dzīvību!