Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Krīzes centra “Burtnieks” dalībnieki piedalās Labklājības ministrijas organizētajā Vasaras skolā sociālajiem darbiniekiem

25.jūlijā 2017 Sociālais atbalsts

Ziņa publicēta: 25.07.2017.

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Krīzes centra “Burtnieks” sociālie darbinieki piedalījušies Labklājības ministrijas organizētajā sociālo darbinieku Vasaras skolā, kas notika š.g. 12.-14. jūlijā Lubānas novadā, Latvijas Valsts mežu atpūtas un tūrisma centrā “Ezernieki”.

Šī gada izvirzītā tēma bija Latvijas Sociālo darbinieku ētikas kodeksa aktualizēšana. Trīs dienu laikā bija iespējams piedalīties diskusijās, darba grupās ar sociālajiem darbiniekiem no dažādām pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām. Dalībniekiem bija iespēja piedzīvot radošās nodarbības, piemēram, deju terapiju, mūzikas terapiju un drāmas terapiju, kurās varēja gūt gan jaunas zināšanas, gan piedzīvot domu un jūtu harmonizēšanu.

LSK izsaka lielu pateicību Labklājības ministrijai par iespēju piedalīties šajā Vasaras skolā! Tajā iegūtās zināšanas – saistošas un ikdienas darbā nepieciešamas – palīdzēs turpmākajā darbā!

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.