Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Komiteju izpilddirektori, struktūrvienību un programmu vadītāji tiekas sanāksmē Bauskas novadā

10.maijā 2022 Komitejas

21. aprīlī Bauskas novadā notika biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) reģionālo Komiteju izpilddirektoru, struktūrvienību un programmu vadītāju sanāksme.

Tās laikā visi kopā atskatījās uz 2021. gadā paveikto un 2022. gadā īstenojamajām aktivitātēm, komiteju stiprināšanu, jaunu pakalpojumu un palīdzības programmu veicināšanu.

Vispārējā humānā krīze Eiropā, ko radījusi nežēlīgā karadarbība Ukrainā ir ieviesusi negaidītas korekcijas – LSK aktīvi iesaistījusies palīdzības sniegšanā Ukrainas iedzīvotājiem, kā arī kara bēgļiem, kuri ieradušies Latvijā.

Sanāksmes otrajā daļā trīs darba grupās Komiteju pārstāvji diskutēja par nākotnes vīzijām un realizācijas iespējām ekonomiskās izaugsmes, ārkārtas situāciju risināšanā un LSK biedru un brīvprātīgo statusa nostiprināšanā,  Komiteju aktīvu iesaistīšanos projektu realizācijā.

LSK Komiteju izpilddirektoru, struktūrvienību un programmu vadītāju sanāksmes tiek organizētas ik gadu, atskatoties uz iepriekšējā gada sasniegumiem un nospraužot uzdevumus nākotnē.

Tev varētu arī interēsēt: