Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Jēkabpils novadā atklāj higiēnas centru

10.februārī 2023 Sociālais atbalsts

LSK Zemgales komiteja Jēkabpils novadā, Zasas pagastā (Zaļā ielā 10), atvērusi higiēnas centru, ar mērķi pagasta trūcīgajām un sociāli mazāk aizsargātajām iedzīvotāju grupām nodrošināt iespēju rūpēties par savu higiēnu – centrā ir pieejama duša, veļas mazgāšanas un žāvēšanas iespēja. Papildus tam, centra apmeklētājiem ir iespēja pabūt atpūtas telpā, kurā pieejama silta tēja tāpat kā iespēja komunicēt ar citiem centra apmeklētājiem. 

2023. gada 18. janvārī centrs tika svinīgi atklāts, pārgriezta lenta. Pasākumā piedalījās arī Aivars Vanags, Jēkabpils novada priekšsēdētāja vietnieks veselības un sociālo pakalpojumu jautājumos un Elizabete Krūkliņa, Zasas pagasta sociālā darbiniece. 

Pateicoties LSK noslēgtajam līgumam, kas nosaka, ka Jēkabpils novada pašvaldība bezatlīdzības lietošanā LSK nodod telpas Zaļajā ielā 10, higiēnas centrā pakalpojumu paredzēts sniegt vismaz līdz 2025. gada 31. decembrim. 

Paldies Jēkabpils novadam par iespēju mērķa grupai nodrošināt pakalpojumu cilvēku labklājības veicināšanai pagastā. 

Kopā varam palīdzēt!


Atgādinām, ka atbilstoši Jēkabpils novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem “Saistošie noteikumi par materiālo atbalstu Jēkabpils novadā” trūcīgai, maznodrošinātai personai, valsts vecuma pensijas saņēmējam un personai ar invaliditāti ir tiesības saņemt pabalstu par higiēnas pakalpojumu izmantošanu.  Pabalstu var pieprasīt vienu reizi ceturksnī Sociālajā dienestā, iesniegumam pievienojot izdevumus apliecinošus dokumentus par dušas, veļas mazgāšanas, veļas žāvēšanas pakalpojumu izmantošanu.

Pabalsta maksimālais apmērs kalendārajā gadā, nepārsniedzot faktiskos izdevumus, ir:

  • 200 EUR trūcīgai personai;
  • 100 EUR maznodrošinātai personai, valsts vecuma pensijas saņēmējam un personai ar invaliditāti.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.