Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Jēkabpils novadā atklāj higiēnas centru

10.februārī 2023 Pirmā palīdzība

LSK Zemgales komiteja Jēkabpils novadā, Zasas pagastā (Zaļā ielā 10), atvērusi higiēnas centru, ar mērķi pagasta trūcīgajām un sociāli mazāk aizsargātajām iedzīvotāju grupām nodrošināt iespēju rūpēties par savu higiēnu – centrā ir pieejama duša, veļas mazgāšanas un žāvēšanas iespēja. Papildus tam, centra apmeklētājiem ir iespēja pabūt atpūtas telpā, kurā pieejama silta tēja tāpat kā iespēja komunicēt ar citiem centra apmeklētājiem. 

2023. gada 18. janvārī centrs tika svinīgi atklāts, pārgriezta lenta. Pasākumā piedalījās arī Aivars Vanags, Jēkabpils novada priekšsēdētāja vietnieks veselības un sociālo pakalpojumu jautājumos un Elizabete Krūkliņa, Zasas pagasta sociālā darbiniece. 

Pateicoties LSK noslēgtajam līgumam, kas nosaka, ka Jēkabpils novada pašvaldība bezatlīdzības lietošanā LSK nodod telpas Zaļajā ielā 10, higiēnas centrā pakalpojumu paredzēts sniegt vismaz līdz 2025. gada 31. decembrim. 

Paldies Jēkabpils novadam par iespēju mērķa grupai nodrošināt pakalpojumu cilvēku labklājības veicināšanai pagastā. 

Kopā varam palīdzēt!


Atgādinām, ka atbilstoši Jēkabpils novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem “Saistošie noteikumi par materiālo atbalstu Jēkabpils novadā” trūcīgai, maznodrošinātai personai, valsts vecuma pensijas saņēmējam un personai ar invaliditāti ir tiesības saņemt pabalstu par higiēnas pakalpojumu izmantošanu.  Pabalstu var pieprasīt vienu reizi ceturksnī Sociālajā dienestā, iesniegumam pievienojot izdevumus apliecinošus dokumentus par dušas, veļas mazgāšanas, veļas žāvēšanas pakalpojumu izmantošanu.

Pabalsta maksimālais apmērs kalendārajā gadā, nepārsniedzot faktiskos izdevumus, ir:

  • 200 EUR trūcīgai personai;
  • 100 EUR maznodrošinātai personai, valsts vecuma pensijas saņēmējam un personai ar invaliditāti.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Atbalsta karšu izsniegšana pagarināta līdz 31. oktobrim (LV, UKR)

03.oktobrī 2023 Projekti
LSK līdz 31. oktobrim turpinās izsniegt atbalsta kartes trūcīgām, maznodrošinātām un krīzes situācijā nonākušām ukraiņu ģimenēm Latvijā, kas karadarbības dēļ pametušas Ukrainu un kurās ir bērni vecumā no 7 līdz 18 gadiem, kas 2023/24 mācību gadā izglītību iegūst Latvijas izglītības iestādēs. Lai vienotos par saņemšanas datumu, sazinieties ar Latvijas Sarkanā Krusta reģionālajiem koordinatoriem jūsu reģionā: …

Jaunatnes Sarkanā Krusta izveides sākumi pasaulē un Latvijā

29.septembrī 2023 Jaunieši
Aicinām iepazīties ar pirmo no vēstures rakstiem, kas vēsta par jaunatnes kustības rašanos pasaulē un Latvijā.

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.