Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Jaunatne piedalās Starptautiskās AIDS dienas atzīmēšanā

12.decembrī 2022 Jaunieši

Publicēts 12.12.2022.

Papildināts 19.12.2022.

Katru gadu 1. decembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā AIDS diena, lai mazinātu saslimšanas gadījumu skaitu, informētu sabiedrību par šīs slimības izplatību un mazinātu stigmu un diskrimināciju, kas skar HIV inficētos cilvēkus. LSK brīvprātīgie jaunieši organizēja aktivitātes 6 Latvijas pilsētās. 

Rīga

 

Balvos

Rēzeknē

 

Dagdā

 

Preiļos

Daugavpilī

Jaunieši piedalījās akcijās, dalīja informatīvos bukletus un prezervatīvus. Vairākās pilsētās no svecēm izveidots AIDS dienas simbols – sarkana lentīte. Lai veicinātu sabiedrības informētību, Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijā norisinājās informatīvs pasākums jauniešiem par HIV. Akciju laikā pilsētvidē iedzīvotājiem tika uzdoti jautājumi, lai noskaidrotu viņu zināšanas un aicinātu aizdomāties par šo slimību. 

Paldies visiem brīvprātīgajiem jauniešiem, kas iesaistījās AIDS dienas aktivitātes un kuri rūpējas par apkārtējās sabiedrības veselību!

 

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.