Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Jaunatne piedalās Latvijas Jaunatnes padomes kongresā

12.martā 2021 Jaunieši

2021. gada 6. martā tiešsaistē norisinājās Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) pavasara kongress, kurā kopā ar vēl 20 LJP dalīborganizācijām piedalījās arī Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (LSKJ).

Kongresa iesākumā tika apstiprināts LJP 2020. gada pārskats, kā arī 2021. gada plāns, bet turpinājumā, biedriem veicot balsojumu, LJP pulkam pievienojās rekordliels skaits jaunu dalīborganizāciju, kopskaitā 11 organizācijas, – “Active Rainbow”, “New East”, Latvijas Jauniešu organizācija “Tellus”, “Rotaract Club of Riga”, “Radi Vidi Pats”, “House of Hope”, Kuldīgas aktīvo jauniešu biedrība “Sprādziens”, biedrība “Nākotnes Tilts”, Latvijas Debašu asociācija “QUO Tu domā?”, jauniešu biedrība “Dagne” un Dzīves kvalitātes studija “FunA”. Katrai organizācijai tika dota iespēja sniegt prezentāciju par saviem mērķiem un līdz šim paveiktajiem darbiem. Priecē fakts, ka vairāku organizāciju darbība sasaucas ar LSKJ aktivitātēm – projekti mentālās veselības jomā, par bezatkritumu un kopumā veselīgu dzīvesveidu, nevienlīdzības mazināšanu un neformālo izglītību. Tas LSKJ paver ceļu uz jaunām sadarbības iespējām, un īpašs prieks, ka LJP dalīborganizāciju sastāvā uzņemtajā jauniešu biedrībā “Dagne” darbojas brīvprātīgie arī no Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSK Krāslavas, Dagdas, Aglonas komitejas jauniešu nodaļa).

Kongresa turpinājumā tika ievēlēts LJP revidents un jauns valdes loceklis, pārskatīta “Balsot no 16 / Vote 16” pozīcija un apstiprināts biedrības “JASMA” priekšlikums rosināt to, ka pilsētu un novadu pašvaldību vēlēšanās balsstiesības jauniešiem ir no 16 gadiem. LJP turpinās šo jautājumu virzīt tālāk. Kongress noslēdzās ar diskusiju grupās par labāko LJP saziņu ar dalīborganizācijām, un tika izteikti tādi ierosinājumi kā strādāt pie podkāstiem, “Facebook” vietnē publicētos ierakstus papildināt ar video, veidot LJP valdes aktualitātes video formātā un citas idejas. Kā vēl viens piedāvājums no LJP puses izskanēja veidot LJP lielāko notikumu kalendāru, kam dalīborganizācijas varētu sekot līdzi, un šo ideju plānots attīstīt tālāk.

Tev varētu arī interēsēt:

Projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” martā notikušās aktivitātes

16.aprīlī 2021 Projekti
Martā projekta dalībnieki radoši darbojušies, lai sveiktu sievietes svētkos.

LSK nodrošina pedagogus PMC “Mucenieki” un “Rīta vēsmā”

14.aprīlī 2021 Projekti
Projekts “Droši būt, droši mācīties”: PMC "Mucenieki" un sociālajā centrā “Rīta Vēsma” LSK nodrošina pedagogus

Maxima un LSK, atsāk trūcīgo un maznodrošināto mājas mīluļu iepriecināšanu

13.aprīlī 2021 Humanitāte
Atsākas labdarības akcija Mīluļu dienas. Tā ļauj ne vien iegādāties pūkaiņiem nepieciešamo īpaši izdevīgi, bet arī palīdzēt līdzcilvēkiem.

SARC “Seda” klienti radoši sagaida Lieldienas

12.aprīlī 2021 Komitejas
Gatavojoties Lieldienām, sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra "Seda" klienti iesaistījās dekoru izveidē.

LSK Vidzemes komitejā Lieldienās sāk gaidīt Ūsiņus

12.aprīlī 2021 Komitejas
LSK Vidzemes komitejā biedri un brīvprātīgi rāda savus radošos talantus.