Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Jaunatne palīdz radīt Ziemassvētku sajūtu

04.janvārī 2023 Jaunieši

Tuvojoties Ziemassvētku laikam, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Jaunatnes Rīgas nodaļas brīvprātīgie organizēja un piedalījās vairākās aktivitātēs, lai kopīgi sarūpētu sirsnīgu un siltu Ziemassvētku noskaņu gan bēgļu bērniem un viņu ģimenēm, gan LSK sociālās aprūpes klientiem.

17. decembrī LSK Rīgas komitejas Jaunatnes nodaļa viesojās LSK krīzes centrā “Burtnieks”, kur kopā ar bērniem un viņu māmiņām cepa piparkūkas un vienojās dažādās Ziemassvētku aktivitātēs. Brīvprātīgie bērniem ļāva noticēt svētku priekam, kopīgi darinot rotājumus un apgūstot svētku tradīcijas. 19. decembrī kinoteātrī CINAMON AKROPOLE ALFA notika akcijas “Dāvana patvēruma meklētāju bērniem” noslēguma pasākums, kur bērni ar savām ģimenēm skatījās filmu “Circenīša Ziemassvētki”. Pēc filmas bērni saņēma iedzīvotāju sarūpētās dāvanas, kuras izdalīja akcijas organizatori un LSK brīvprātīgie. 

Savukārt 20. decembrī tika organizēts gājiens uz LSK dienas centru “Stropiņs”, kur kopīgi ar centra bērniem tika ceptas picas.

Pateicamies visiem brīvprātīgajiem par aktīvo piedalīšanos Ziemassvētku aktivitātēs, kā arī LSK sociālo centru darbiniekiem par laipno uzņemšanu!

Vēlam sirsnīgu un prieka pilnu Jauno gadu!

Fotogrāfijas publicētas ar bērnu vecāku atļauju. 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.