Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Daugavpils pilsētas komiteja māca bērniem par pirmo palīdzību

06.septembrī 2021 Komitejas

No 8. līdz 27. jūlijam Daugavpilī notika nometne bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem. LSK Daugavpils pilsētas komitejas pārstāvji devās ciemos pie bērniem, lai iepazīstinātu viņus ar pirmās palīdzības pamatiem – ko darīt, ieraugot slīkstošu cilvēku, kā rīkoties pārkaršanas gadījumā un kā palīdzēt, ja cilvēkam sākusies stipra asiņošana vai gūta trauma. Bērni aktīvi uzdeva jautājumus un vēlējās izzināt tik ļoti būtisko tematu.

 

3. augustā komitejas jaunieši devās uz biedrības “Daugavpils boxing club Lokomotiv Pro” projekta “Dzīvo droši. Dzīvo vesels” pasākumu, kurā dalījās vērtīgajās zināšanās par to, ka sniegt pirmo palīdzību cietušajam, ja noticis negadījums. Pasākuma mērķa grupa bija bērni vecumā no 6 līdz 15 gadiem.

Sakām paldies komitejas aktīvajiem brīvprātīgajiem par iniciatīvu, dodoties pie bērniem un stāstot, ka palīdzēt nelaimē nonākušajiem!

Tev varētu arī interēsēt:

Pieteikšanās treniņkursam “LĪDERA SPĒKS” līdz 26. septembrim

21.septembrī 2021 Projekti
10 nodarbības no 5. oktobra līdz 16.decembrim – otrdienās pl. 17.30 – 20.30 Zoom un 3 svētdienas klātienē Rīgā.

Notiks tiešsaistes diskusija par higiēnas produktu trūkumu meitenēm mēnešreižu laikā

21.septembrī 2021 Kampaņas
Aicinām uz tiešsaistes diskusiju par higiēnas produktu trūkumu meitenēm mēnešreižu laikā 24. septembrī, plkst. 13.00 - 14.00. 

Karavīri dalās sirsnībā un ziedo pārtikas pakas trūcīgajiem

17.septembrī 2021 Starptautiskā sadarbība
13. septembrī Slovākijas armijas un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas karavīri SC “Gaiziņš” ziedoja vairāk kā 400 pašu sagādātas pārtikas pakas.

Latvijas Radio: Labdarības programma «Pats savam galdam» mudina ģimenes Latgalē sēt un stādīt

16.septembrī 2021 Komitejas
LSK Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu komiteja aktīvi iesaistās programmā, kas palīdz ģimenēm izveidot savus mazdārziņus.

8 starptautisko aizsardzību saņēmušas sievietes apgūst šūšanas prasmi

15.septembrī 2021 Projekti
3. augustā 8 sievietes projekta "Viena pa(saule) visiem" ietvaros uzsāka šūšanas apmācību ciklu,

HIV NVO kopsadarbība: iesaistās arī LSK Jaunatne

15.septembrī 2021 Projekti
LSK Jaunatne iesaistās kopīgā izglītojošā kopprojektā par HIV tēmu.