Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK brīvprātīgie nominēti Goda zīmei “Gada brīvprātīgais 2022”

06.decembrī 2022 Jaunieši

3. decembrī brīvprātīgo godināšanas pasākumā “Gada brīvprātīgais 2022” tika sveikti Latvijas aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji un organizācijas, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā, laika posmā no 2021. gada 15. decembra līdz 2022. gada 21. novembrim.

Apliecinājumu par izvirzīšanu nominācijai “Gada brīvprātīgais 2022” saņēma divi LSK Jaunatnes brīvprātīgie: 

  • Žanis Ovčinko no LSK Daugavpils reģionālās komitejas LSKJ nodaļas,  
  • Raivis Špors no LSK Krāslavas reģionālās komitejas Dagdas nodaļas.

Abi puiši jau vairākus gadus pašaizliedzīgi darbojas kā daļa no LSK Jaunatnes programmās un popularizē brīvprātīgo darbu jauniešu vidū. Abi darbojas savās nodaļās Latgalē un arī šajā smagajā laikā spēj iedvesmot citus jauniešus un veikt labos darbus savas kopienas labā.

Lepojamies ar saviem brīvprātīgajiem un novēlam sirsnīgu atdevi un prieka pilnus mirkļus arī turpmākajos darbos, esot daļai no LSK Jaunatnes saimes!

Izvirzot brīvprātīgos, par viņiem tika sagatavoti pieteikumi, lai aprakstītu veikto brīvprātīgo darbu.

Aicinām nedaudz iepazīties ar mūsu brīvprātīgajiem Žani un Raivi.

Ar projekta palīdzību Žanis aktualizē tēmas, kas iepriekš pilsētā netika skartas, par kurām netiek runāts, atstājot jauniešus vienus pašus ar savām grūtībām un bez nojausmas, kur meklēt palīdzību. Projekta pasākumos jaunieši rod domubiedrus un pārliecību, ka visi kopā mēs varam darīt šo pasauli labāku un pieejamāku ikvienam.

 

Raivis uzskata ka tikai sadarbībā ir spēks un ir jāmīl tas darbs, ko dari. Raivis neslēpj, ka darot labu citiem, cilvēks pats kļūst labāks. Viņš labprāt atbalsta biedrības aktivitātes, kur labuma guvēji arī ir veci vecāka gadagājuma un vientuļi cilvēki vai cilvēki ar īpašām vajadzībām.

Tāpat apliecinājumu saņēma LSK Krāslavas komiteja.

Godināšanu rīkoja Nodarbinātības valsts aģentūra sadarbībā ar Labklājības ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Sabiedrības integrācijas fondu, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Latvijas Jaunatnes padomi, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi, Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādi “Sabiedriskais centrs”, Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centru, Valmieras novada fondu.

Plašāks brīvprātīgo godināšanas pasākuma apraksts pieejams NVA mājaslapā ŠEIT.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.