Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK ar līdzcilvēku atbalstu turpina palīdzēt Ukrainas iedzīvotājiem

LSK, sadarbībā ar valsts institūcijām, tai skaitā pašvaldībām, un citām nevalstiskajām organizācijām, aktīvi turpina līdzdarboties Ukrainas kara bēgļu uzņemšanā un dažāda veida palīdzības sniegšanā.

Pateicoties fizisku un juridisku personu ziedojumiem, līdz šim izdevies bēgļiem nodrošināt humāno palīdzību (HP), tai skaitā apģērbu un apavus bērniem, higiēnas preces, tehniskos palīglīdzekļus un citu nepieciešamo atbalstu.  

Laika posmā līdz 23. martam:

  • LSK humānās palīdzības punktā Rīgā atbalstu saņēmušas vismaz 80 ģimenes, no 21. marta Ukrainas bēgļi atbalstu var saņemt HP punktos visā Latvijā;
  • Atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem (Rīgā, Kaļu ielā 1) LSK vairāk kā 600 ģimenēm izsniegusi vairāk kā 1900 pārtikas pakas EAFVP ietvaros;
  • Atbalsta centrā izveidotajā LSK pirmās palīdzības postenī turpinās atbalsta sniegšana, to saņēmušas vismaz 220 personas.
  • Atbalsta centra darbības nodrošināšanā turpina līdzdarboties LSK brīvprātīgie.

Sniegtās palīdzības apjoms strauji aug ik dienas.

No 21. līdz 23. martam LSK pārstāve kopā ar kolēģiem no Starptautiskās SKSP nacionālo biedrību federācijas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Polijas, Francijas, Grieķijas, Japānas, Gruzijas un citu valstu SK viesojās Polijā. Tur pārstāvji iepazinās ar esošo situāciju Polijā – kā noris palīdzības sniegšana ukraiņiem, apciemots HP loģistikas centrs.

Medikamentu citu nepieciešamo lietu piegāde Ukrainai un psihosociālā atbalsta sniegšana Ukrainas bēgļiem identificēta kā svarīgs SK darbības virziens nākotnē, cīnoties ar kara izraisīto humāno krīzi un tās sekām.

“LSK saka paldies katram ziedotājam un atbalstītājam par izrādīto solidaritāti, sniedzot finansiālu un praktisku atbalstu! Līdzcietības un labestības stiprināšana Latvijas un pasaules sabiedrībā šajos humānās krīzes apstākļos ir nenovērtējama. Paldies, ka palīdzat mums palīdzēt cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem! Viņiem mūsu atbalsts šobrīd ir ļoti nepieciešams, ” ar pateicības vārdiem dalās Uldis Līkops, LSK ģenerālsekretārs.

Kopā varam palīdzēt! 

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.