Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK ar 700 SKSP kustības dalībniekiem dalās pieredzē par dalību starptautiskajā labdarības kampaņā

30.septembrī 2021 Kampaņas

No 21. līdz 22. septembrim norisinājās Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness kustības Līdzekļu piesaistes centra organizētais starptautiskās pieredzes apmaiņas pasākums, kurā dalībniekiem no dažādām valstīm bija iespēja dalīties zināšanās un īstenoto kampaņu sasniegtajos rezultātos.

Pieredzes apmaiņa notika tiešsaistē, un tajā piedalījās vairāk nekā 700 cilvēku no 100 kustības dalībvalstīm.

Divu dienu laikā tika īstenota plaša programma par dažādām tēmām, piemēram, ziedotāju lojalitātes veicināšana, koorporatīvās attiecības, līdzekļu piesaiste ekonomiski mazāk attīstītās valstīs, globālās aktualitātes un citām tēmām.

22. septembrī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Starptautisko un sabiedrisko attiecību vadītāja Agnese Trofimova dalījās pieredzē, kas gūta, iesaistoties starptautiskajā labdarības kampaņā, ko maijā īstenoja LSK sadarbībā ar Starptautisko Sarkanā Krusta komiteju.

Kampaņas mērķis bija palīdzēt māmiņām ar bērniem, kurus dažādās vietās pasaulē ietekmējuši bruņoti konflikti un kari, atstājot bez mājām, atņemot ģimenes locekļus un atstājot bez pietiekamiem līdzekļiem ikdienas vajadzību nodrošināšanai.

Kampaņas noslēgumā, pateicoties saņemtajiem iedzīvotāju ziedojumiem un LSK līdzmaksājumam, Starptautiskajai Sarkanā Krusta komitejai tika pārskaitīti EUR 300, kas dos iespēju nodrošināt vairākas konfliktu zonās dzīvojošās ģimenes ar ēdienu.

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.