Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK aizvada labdarības akciju “Dāvana patvēruma meklētāju bērniem”

Informācijas avots: Sabiedrības integrācijas fonds

Noslēgusies labdarības akcija “Dāvana patvēruma meklētāju bērniem”. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam un atsaucībai, šajos Ziemassvētkos sagādātas dāvanas 152 bērniem, kuri aug patvērumu meklētāju un bēgļu ģimenēs.

Akcijas noslēgumā patvēruma meklētāju bērniem un viņu ģimenes locekļiem ar CINAMON AKROPOLE ALFA atbalstu bija iespējams vērot piedzīvojumu filmu “Circenīša Ziemassvētki” uz lielā kino ekrāna.

Pēc īpašā kino seansa katrs bērns saņēma Latvijas iedzīvotāju sarūpētās dāvanas – rotaļlietas, spēles, puzles, lelles un mašīnas, krāsojamās grāmatas, gleznošanas un citus rakstāmpiederumus, drēbes, segas, saldumu paciņas un citas dāvanas. Pēc dāvanu saņemšanas bija iespēja nofotografēties ar Ziemassvētku vecīti, ko bērni arī labprāt izmantoja.

Labdarības akcijas “Dāvana patvēruma meklētāju bērniem” komanda pateicas visiem līdzcilvēkiem, kas piedalījās akcijā, tostarp Iekšlietu ministrijai, Tiesībsarga birojam, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei, Valsts nekustamajiem īpašumiem un CIVITTA darbiniekiem, nevaldības organizācijām, Cinamon Akropole Alfa, Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolas 4., 5., 7.a, 7.b, 8.a klases skolēniem, klases audzinātājiem un vecākiem.

Akciju kopā organizēja- Sabiedrības integrācijas fonds, Latvijas Sarkanais Krusts, Caritas Latvija, Gribu palīdzēt bēgļiem, ANO Bēgļu aģentūras pārstāvniecība Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs un Patvēruma meklētāju izmitināšanas centrs “Mucenieki”.

Pateicamies visiem iesaistītajiem!

Kopā varam palīdzēt!

 

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.