Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Līdz 7. oktobrim iespējams atbalstīt maznodrošinātos iedzīvotājus kampaņas “Mīluļu dienas” ietvaros!

02.oktobrī 2020 Sociālais atbalsts

Šie ir daži no mīluļiem – kaķīši un sunīši, kuri “Mīluļu dienas” pavasara kampaņas ietvaros saņēma ziedoto dzīvnieku barību.
Pasteidzies! Tev vēl ir iespēja līdz 7. oktobrim atbalstīt maznodrošinātās ģimenes, kurām ir mājas mīluļi, iegādājoties “Whiskas”, “Sheba”, “Perfect Fit”, “Pedigree” un “Cesar” zīmola produkciju “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Par katru nopirkto kilogramu SIA “Mars Latvia” ziedos 100 gramus, ko biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” nogādās maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem.

Rūpes par mājdzīvniekiem prasa ne vien laiku, bet arī finansiālus resursus, kas virknei iedzīvotāju sarukuši pandēmijas radītajā ekonomiskajā krīzē. Lai parūpētos par mazāk aizsargātajām sabiedrības grupām un viņu mīluļiem, “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar “Maxima Latvija” un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāju “Mars Latvia” uzsāk kampaņu “Mīluļu dienas”, aicinot ziedot suņu un kaķu barību. Ziedojumu akcijā iespējams iesaistīties ikvienam, iegādājoties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā no 24. septembra līdz 7. oktobrim.

Vairāk par kampaņu ŠEIT

Tev varētu arī interēsēt:

LSK sveic Pasaules ģimenes dienā!

15.maijā 2021 Meklēšanas dienests
Vai zināji, ka Meklēšanas dienests ir viena no senākajām Sarkanā Krusta kustības darbības jomām?

Ieskats LSK Jaunatnes svētku aktivitātes

13.maijā 2021 Jaunieši
Par godu starptautiskajai Sarkanā Krusta (SK) un Sarkanā Pusmēness (SP) dienai norisinājušās vairākas aktivitātes.

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK un SIF aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas pieteikties dalībai Motivācijas programmā.

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti
Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem”

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu

11.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK darbā aicina klīnisko psihologu LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienības Sociālās rehabilitācijas pakalpojumā “Mežrozes”.

LSK Jaunieši sanāk kopā, lai atzīmētu Pasaules SKSP dienu

10.maijā 2021 Jaunieši
8. maijā, atzīmējot Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienu, LSK Jaunatnes brīvprātīgie piedalījās sirsnīgā kopā sanākšanā tiešsaistē.