Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Vēl tikai divas dienas: akcija “Mīluļu dienas” visos Maxima veikalos Latvijā

06.oktobrī 2020 Sociālais atbalsts

Atgādinām, ka vēl šodien un rīt (līdz 07.10.2020.) visos Maxima veikalos Latvijā, iegādājoties akcijas zīmolu suņu un kaķu barības kilogramu, 100 g barības tiks ziedoti trūcīgajiem un maznodrošinātajiem mājdzīvnieku saimniekiem.

Lai paēduši mīluļi un saimnieki priecīgi!


(24.09.2020.)

Rūpes par mājdzīvniekiem prasa ne vien laiku, bet arī finansiālus resursus, kas virknei iedzīvotāju sarukuši pandēmijas radītajā ekonomiskajā krīzē. Lai parūpētos par mazāk aizsargātajām sabiedrības grupām un viņu mīluļiem, “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar “Maxima Latvija” un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāju “Mars Latvia” uzsāk kampaņu “Mīluļu dienas”, aicinot ziedot suņu un kaķu barību. Ziedojumu akcijā iespējams iesaistīties ikvienam, iegādājoties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā no 24. septembra līdz 7. oktobrim.

“Ik dienu sniedzam palīdzību grūtībās nonākušiem cilvēkiem un cenšamies uzlabot viņu dzīves apstākļus. Tas ir jo īpaši būtiski laikā, kad tik daudz cilvēki ir skarti COVID-19 izraisītās krīzes rezultātā un jāspēj rast veids, lai parūpētos gan par sevi, gan arī par saviem četrkājainajiem draugiem. Priecājamies, ka tiek organizēta kampaņa “Mīluļu dienas”, kur ar atbildīgu partneru atbalstu “Maxima Latvija” un SIA “Mars Latvia” ir iespēja palīdzēt maznodrošinātajiem iedzīvotājiem, samazinot viņu ikdienas izdevumus mājdzīvnieku maltīšu nodrošināšanai. Ceram, ka kampaņa palīdzēs veicināt saimnieku prieku un mājas mīluļu labsajūtu,” stāsta “Latvijas Sarkanais Krusts” prezidents Viktors Jaksons.

“Mājdzīvnieki ir ne tikai mūsu labākie draugi, bet arī daļa no ģimenes, kas katru vakaru pēc darba uzticīgi sagaida mājās arī daudzus mūsu kolēģus un veikala klientus. Sadarbībā ar “Latvijas Sarkano Krustu” un SIA “Mars Latvia” jau otro reizi organizējam ziedojuma akciju, lai sniegtu palīdzīgu roku mūsu līdzcilvēkiem, kuriem šajā tik izaicinošajā laikā pārtikas produktu iegāde gan sev, gan saviem mājdzīvniekiem ir apgrūtināta,” komentē “Maxima Latvija” vadītājs Viktors Troicins.

“Nereti cilvēka labākais draugs ir mājdzīvnieks, kurš tiešā veidā ir atkarīgs no saimnieka rūpēm. Cilvēkus un mājdzīvniekus vieno stipra draudzība, taču bieži vien dažādu un pat negaidītu apstākļu dēļ cilvēkiem ir nepieciešama palīdzība, lai turpinātu rūpēties par savu mīluli un tas nenonāktu patversmē. “Mars Latvia” mērķis ir palīdzēt nodrošināt mājdzīvnieku drošību un veselību, ziedojot barību tiem, kas ir nonākuši grūtībās. Ar biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” un “Maxima” klientu atbalstu, mums ir iespēja piegādāt barību maznodrošinātajiem mājdzīvnieku saimniekiem visā Latvijā un palīdzēt šos grūtos laikus pārvarēt kopā,” komentē Skaiste Sruogaite, SIA “Mars Latvia” Korporatīvu lietu direktore Baltijas, Balkānu un Adrijas jūras valstīs.

Kampaņas “Mīluļu dienas” ietvaros no 24. septembra līdz 7. oktobrim aicinām iegādāties “Whiskas”, “Sheba”, “Perfect Fit”, “Pedigree” un “Cesar” zīmola produkciju “Maxima” veikalos, kur attiecīgi par katru nopirkto kilogramu, SIA “Mars Latvia” ziedos 100 gramus maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem.

Kampaņas 1. posms norisinājās š.g. pavasarī, 24.03. – 08.04.2020., kā rezultātā suņu un kaķu pārtiku saņēma Latgales reģiona un Jelgavas maznodrošinātās ģimenes. Savukārt pēc rudens posma atbalstu saņems Kurzemes, Zemgales, Vidzemes reģionu un Rīgas ģimenes, kas gada sākumā pieteicās šāda veida atbalstam.

Papildu informācija: Agnese Trofimova, Latvijas Sarkanais Krusts, 67686312, agnese.trofimova@redcross.lv

Tev varētu arī interēsēt:

Veiksmīgi aizvadīts kvalifikācijas celšanas seminārs pirmās palīdzības pasniedzējiem

27.novembrī 2023 Pirmā palīdzība
4. novembrī LSK organizēja kvalitātes celšanas semināru pirmās palīdzības instruktoriem, instruktoru palīgiem, pasniedzējiem un pasniedzējiem stažieriem. LSK strādā 30 pirmās palīdzības pasniedzēji, kuri katru gadu pirmās palīdzības sniegšanā kopā apmāca vairākus tūkstošus cilvēku visā Latvijā. Šoreiz paši pasniedzēji iejutās auditorijā, lai papildinātu savas prasmes un zināšanas par dažādiem, pirmajai palīdzībai saistošiem tematiem – psiholoģisko atbalstu, …

Valkā un Valmierā darbu uzsāk HIV profilakses punkti

Latvijā HIV infekcija ik gadu tiek atklāta vairāk nekā 200 cilvēkiem, ierindojot Latviju otrajā vietā Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valstu vidū jauno gadījumu skaita ziņā ar 11,2 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju (2021. gada dati). Turklāt izpētīts, ka patiesais inficēto skaits Latvijā ir par vienu trešdaļu lielāks. Tie ir cilvēki, kuri nezina savu …

Eiropas testēšanas nedēļa ir klāt: pārbaudi savu veselību, esi drošībā

LSK sniedz iespēju pārbaudīt veselību Rīgā, Daugavpilī, Valkā un Valmierā.

Pirmās palīdzības mācības Ukrainas civiliedzīvotājiem (LV, UKR)

17.novembrī 2023 Projekti
Projekts “Ārkārtas aicinājums MGR65002-Ukraina un ietekmētās valstis, MDR66001- Latvija PLV512”.