Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Labdarības akcijā aicina sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem – patvēruma meklētājiem

Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar kustību “Gribu palīdzēt bēgļiem”, biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) un Patvēruma meklētāju izmitināšanas centru “Mucenieki” labdarības akcijā aicina iepriecināt Ziemassvētkos, sagādājot dāvanas 100 bērniem, kas aug patvērumu meklētāju ģimenēs. Lai piedalītos labdarības akcijā, interesenti aicināti zvanīt pa tālruni 22811017.

Labdarības akcija “Dāvana patvēruma meklētāju bērniem” norisinās jau sesto gadu un šogad aicina palīdzēt Rabijai (6), Aleksandram (6), Sofijai (3), Medinai (6), Leilai (13), Muhamedam (1,5) un vēl vairākiem desmitiem bērnu, kuri dzīvo Patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā “Mucenieki” vai ārpus tā. Vairumā gadījumu šie bērni ieradušies no tādām valstīm kā Afganistāna, Baltkrievija, Irākas, Krievija, Sīrija un Kongo, kur viņu ģimenes locekļi tikuši vajāti, notiek konflikti vai karadarbība, tāpēc līdzcilvēku atbalsts ir īpaši svarīgs.

Kā norāda labdarības akcijas iniciatori Sabiedrības integrācijas fonds, mērķis ir radīt svētku sajūtu bērniem, kuri šos svētkus svin sev varbūt vēl ne tik pazīstamā vidē.

“Tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads – gada sirsnīgākie un gaidītākie svētki. Arī šogad turpināsim lielisko tradīciju un kopā iepriecināsim bērnus, kuri savā īsajā dzīvē, iespējams, piedzīvojuši vairāk nekā lielākā daļa no mums – pieaugušajiem. Dalīsimies priekā ar tiem, kuriem tas visvairāk ir nepieciešams!” skaidro Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

“2020. gadā, pateicoties draugu, kolēģu, līdzcilvēku, nevalstisko organizāciju un komersantu atsaucībai, sarūpēti 55 dāvanu maisi – bumbas, galda spēles, rakstāmpiederumi, rotaslietas, Lego, somas, lelles, mīkstās rotaļlietas, sedziņas, konfektes, piparkūkas un daudz kas vēl – tika sasaiņots un drošā veidā nogādātas bērniem. Šogad nepieciešama vēl aktīvāka līdzcilvēku iesaiste un atsaucība, jo nepieciešams sarūpēt divas reizes vairāk dāvanu nekā pērn,” aicina kustības “Gribu palīdzēt bēgļiem” pārstāvis Egils Grasmanis.

Labdarības akcija norisināsies līdz š.g. 13.decembrim, tajā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, uzņēmums, nevaldības organizācijas, kā arī valsts un pašvaldību iestādes.

Ar plašāku informāciju par labdarības akcijas norisi iespējams iepazīties Sabiedrības integrācijas fonda tīmekļvietnē www.sif.gov.lv un sociālajos tīklos.

Kā tiks organizēta dāvanu nodošana?

  1. Interesenti aicināti zvanīt pa tālruni 22811017, lai vienotos par to, kuram bērnam sagādāsiet dāvanu, kā arī par drošu dāvanas nodošanas laiku un veidu, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus.
  2. Iesaiņotu dāvanu ar apsveikuma kartīti jānogādā dāvanu Sabiedrības integrācijas fonda telpās (Raiņa bulvāris 15, Rīga) iepriekš sarunātajā laikā.
  3. Sadarbībā ar biedrību “Gribu palīdzēt bēgļiem”, biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” un Patvēruma meklētāju izmitināšanas centru “Mucenieki” īsi pirms Ziemassvētkiem tiks nogādātas dāvanas bērniem.

Informāciju sagatavoja:

Zane Jēkabsone

SABIEDRĪBAS INTEGRĀCIJAS FONDS

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 22811020

E-pasts: zane.jekabsone@sif.gov.lv

Tev varētu arī interēsēt:

Noslēdzies treniņkurss “Līdera spēks”

19.janvārī 2022 Jaunieši
Nodarbības par vairāk nekā 15 tēmām notika no pagājušā gada 5. oktobra līdz šī gada 9. janvārim.

Noslēdzies projekts, kura ietvaros LSK reģionālās komitejās notika sabiedrības informēšana par vakcīnām un vakcinācijas kārtību

17.janvārī 2022 Projekti
Kopumā projektā informāciju par COVID-19 un vakcinēšanos pret to ieguva 2533 personas.

LSK Vidzemes komiteja uzsākusi projektu kapacitātes celšanai

13.janvārī 2022 Komitejas
Tā mērķis ir stiprināt komitejas darbību, veicināt atpazīstamību un vairot darbinieku un brīvprātīgo piederības sajūtu.

LSK centrā centrā bērniem ar funkcionāliem traucējumiem „Rīta Vēsma” notikusi interešu izglītības nodarbība

03.janvārī 2022 Sociālais atbalsts
Nodarbības vadmotīvs bija laimes meklējumi – notika sarunas par to, kas ir laime, kādas ir tās dažādās perspektīvas.

LSK Daugavpils komitejas jaunieši turpina būt aktīvi

03.janvārī 2022 Jaunieši
Notikusi dalība Daugavpils Sporta pārvaldes pasākumā.