Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Jaunieši devušies apzinātības pastaigā Saulkrastos

17.jūlijā 2019 Jaunieši 1

Ziņa publicēta 17.07.2019.

30. jūnijā norisinājās pasākums jauniešiem – apzinātības pastaiga “Saulrieta takā”. Šis bija jau piektais LSK struktūrvienības „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) brīvprātīgo veidotā projekta ELP[A] “Elpo, lai priecātos” pasākums.

Jaunieši devās 3 kilometru  pārgājienā, kura laikā psiholoģes Indras Majores – Dūšeles pavadībā veica dažādus apzinātības un meditācijas uzdevumus, ko var iekļaut savā ikdienā arī turpmāk.

Indra Majore – Dūšele:

“Vērsu jauniešu uzmanību uz apkārt esošajām skaņām, krāsām, savu elpu, praktizējām ķermeņa skenēšanu, laipnības meditāciju.”

Pasākuma noslēgumā jaunieši dalījās emocijās un iespaidos kopīgā piknika laikā pie meža. Netrūka ne smieklu, ne pozitīvu un dziļu sarunu.

Lai ieviestu apzinātības praksi savā ikdienā, ir iespējams izmantot aplikāciju „Miervidi” – http://www.miervidi.lv/lat/mobila_lietotne_miervidi

Paldies projekta komandai un psiholoģei, deju un kustību terapeitei, supervizorei Indrai Majorei – Dūšelei (Miervidi) un visiem dalībniekiem!

  • Pievienojies arī jūlija pasākumā par mākslas meditāciju 25. jūlijā LU Botāniskajā dārzā. 

Projekts “Elpo, lai priecātos” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Tev varētu arī interēsēt:

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.

Valkas iedzīvotāji tiek aicināti uz pasākumu “Sadziedāsim kopā”

18.septembrī 2023 Komitejas
Pasākums norisināsies 28.septembrī sākot no plkst. 13.00 grupu dzīvokļos, Tālavas ielā 33, Valkā.