Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Jaunieši aicināti uz diskusiju “Kvalitatīva mācīšanās”

05.maijā 2022 Uncategorized

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Vidzemes komiteja kopā ar Latvijas Jaunatnes Padomi, Eiropas Savienības māju, Eiropas Komisiju, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru. Sabiedrības integrācijas fondu un Kultūras ministriju aicina jauniešus piedalīties diskusijā “Kvalitatīva mācīšanās”. Diskusija notiks 25. maijā pl. 16.00 (ierašanās, reģistrēšanās no pl. 15.45) koncertzālē “Valmiera”, Leona Paegles iela 10, Valmierā.

Eiropas Komisija 2022. gadu pasludinājusi par Eiropas Jaunatnes gadu ar mērķi rosināt domāt par jauniešu nākotni, lomu un viņu aktīvu līdzdalību Eiropas kopējās labklājības un ilgtspējas veidošanā, tādā veidā sniedzot jauniešiem iespējas zaļākai, digitālākai un iekļaujošākai nākotnei.

Lai sniegtu iespēju jauniešiem no dažādiem Latvijas reģioniem iesaistīties diskusijā, paust savas idejas un priekšlikumus, Latvijas Jaunatnes padomes, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras kopīgi organizēs sarunu ciklus par katru no Eiropas Jaunatnes mērķiem.

Diskusijā tiks apskatīti šādi temati: 

  1. vai skolās iemāca visu nepieciešamo turpmākai dzīvei?
  2. kā veicināt produktīvu komunikāciju starp skolēniem, skolotājiem un dažāda līmeņa lēmuma pieņēmējiem?
  3. kā panākt, lai visiem jauniešiem būtu vienlīdzīgas iespējas pēc pamatskolu/ vidusskolu absolvēšanas studēt izvēlētajās programmās?
  4. vai ir un kādas ir būtiskākās atšķirības mācoties reorganizētajās/ apvienotajās lauku/ novadu skolās un lielajās pilsētu skolās?

Vai šie jautājumi Tev ir aktuāli? Tad nāc un piedalies!

Reģistrējies šeit

 

Sarunu cikla noslēgumā jauniešu izteiktās idejas un priekšlikumi tiks apkopoti, un rekomendāciju veidā Latvijas Jaunatnes padome tos iesniegs attiecīgo nozaru ministrijās.

 

Kontaktpersona: Vivita Ķīkule, vivita.kikule@redcross.lv, 25668251

Šī diskusija tiek īstenota Eiropas Jaunatnes gada ietvaros sadarbībā ar Eiropas Komisiju, Izglītības un zinātnes ministriju, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru un Latvijas Jaunatnes padomi. Pasākumu finansiāli arī atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Uzzini vairāk par to ko tu vari iegūt iesaistoties Eiropas Jaunatnes gadā šeit: ljp.lv/ejg.

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Atbalsta sniegšana Ukrainas iedzīvotājiem vietējā un starptautiskā līmenī turpinās

Aktuālās palīdzības programmas, ko LSK piedāvā bēgļiem no Ukrainas

Atzīmējot 10 gadu jubileju, LSK Vidzemes komitejas Lādezera nodaļa “atver durvis” interesentiem

18.maijā 2022 Projekti
Lādezera nodaļa ar 10 biedriem tika nodibināta 2012. gada 20. maijā.

LSK Daugavpilī projekta ietvaros šūšanā tiks apmācītas 10 sociālās diskriminācijas riskam pakļautas sievietes

17.maijā 2022 Projekti
Piesaistīto diplomēto sūšanas pasniedzēju vadībā 10 sievietes 150h garumā mācīsies šūt.

LSK Komiteju izpilddirektori, struktūrvienību un programmu vadītāji tiekas sanāksmē Bauskas novadā

10.maijā 2022 Komitejas
Tās laikā visi kopā atskatījās uz 2021. gadā paveikto un 2022. gadā īstenojamajām aktivitātēm