Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Jau šo sestdien! LSK piedalīsies Siguldas Veselības dienā

16.septembrī 2016 Veselības veicināšana

Ziņa publicēta 16.09.2016.

Siguldas novada Veselības diena Sestdien, 17.septembrī, no plkst.10.00 līdz 16.00 norisināsies Siguldas novada Veselības diena, kuras laikā novadnieki bez maksas varēs apmeklēt ārstus, piedalīties sportiskās aktivitātēs un gūt vērtīgu informāciju. Pieraksts pie vairākiem speciālistiem, tiks uzsākts pirmdien, 5.septembrī no plkst.10.00.

Pēc iepriekšēja pieraksta Siguldas novada Kultūras centra telpās novadnieki varēs veikt veselības pārbaudes un saņemt konsultācijas pie kardiologa, endokrinologa, dermatologa, bērnu acu ārsta, bērnu gastroenterologa, veikt kāju vēnu skrīningu, pēdu datordiagnostiku un osteoporozes skrīningu. Pierakstu pie šiem speciālistiem iespējams veikt no 5.septembra, zvanot uz tālruni 26676228 vai 28934067 (no plkst.10.00 līdz 16.00).

Savukārt no 8.septembra pa tālruni 20270077 sāksies iepriekšēja reģistrācija radiologa terapeita konsultācijām par radioķirurģijas pielietošanu ļaundabīgu pataloģiju gadījumā Stereotaktiskās radioķirurģijas centrā “Sigulda”. Speciālistu konsultācija Veselības dienas laikā būs pieejama ar 50% atlaidi.

Siguldas Slimnīcas Rehabilitācijas nodaļa Veselības dienā aicinās uz bezmaksas grupu vingrošanu un vingrošanu baseinā. Iepriekšējā pieteikšanās nodarbībām tiks atklāta no 14.septembra pa tālruņiem 26067440 vai 67976922.

Bez iepriekšēja pieraksta Veselības dienā būs iespējams veikt cukura, holesterīna un hemoglobīna līmeņa, asinsspiediena un skābekļa līmeņa asinīs mērījumus, noteikt ķermeņa masas indeksu, veikt plaušu un redzes pārbaudi, HIV, B un C hepatīta testus, kā arī miegainības un stresa testus. Darbosies Insulta riska novērtēšanas kabinets un Latvijas Sarkanais Krusts Veselības istaba, kurā varēs veikt kompleksu veselības pārbaudi.

Veselības dienas laikā Siguldas novada iedzīvotājus pie Siguldas novada Kultūras centra no plkst.10.00 līdz 14.00 gaidīs arī Valsts asinsdonoru centrs specializētais autobuss.

Teritorijā pie Siguldas novada Kultūras centra no plkst.10.00 līdz 14.00 norisināsies dažādas sportiskas aktivitātes, tāpat iedzīvotājiem būs iespēja apmeklēt izzinošas lekcijas un diskusijas.

Siguldas novada Veselības diena notiek Veselības un sporta nedēļas ietvaros, kuru divreiz gadā – aprīlī un septembrī – organizē Siguldas novada pašvaldība. Projekta laikā nedēļas garumā iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, ko piedāvā Siguldas sporta un veselības klubi, kā arī iesaistīties lekcijās, diskusijās un praktiskās nodarbībās, lai uzzinātu, kā nostiprināt un uzlabot veselību. Atgādinām, ka Veselības dienas apmeklētājiem būs jāuzrāda jaunās Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes vai izziņa par deklarēto dzīvesvietu.

Siguldas novada Veselības diena Siguldas novada Veselības diena 2

Tev varētu arī interēsēt:

Izdots LSK 2023. gada pārskats

04.aprīlī 2024 Pirmā palīdzība
LSK izdevis pārskatu par 2023. gadu. Aicinām iepazīties ar iepriekšējā gada nozīmīgākajām aktivitātēm un sasniegtajiem rezultātiem LSK programmās, reģionālajās Komitejās, struktūrvienībās un projektos.  2023. gada pārskats Sadaļā “Gada pārskati” pieejami pārskati par citiem gadiem. 

Aicinām pieteikties apmācībām “Pirmā psiholoģiskā palīdzība bērniem” 8 stundu apjomā

03.aprīlī 2024 Projekti
LSK aicina pieteikties apmācībām “Pirmā psiholoģiskā palīdzība bērniem” (PPP bērniem)  8 stundu apjomā. Tās notiks 11. aprīlī, Rīgā, Šarlotes ielā 1B. Apmācības ir izstrādātas darbiniekiem un brīvprātīgajiem, kuri sniedz psihosociālo atbalstu bērniem, un tiem, kuri sniedz tiešu aprūpi un atbalstu bērniem un viņu aprūpētājiem, kuri nonākuši nelaimē, piemēram, medmāsām, sociālajiem darbiniekiem, brīvprātīgajiem veselības aprūpes jomā …

Запрошуємо на 8-годинний тренінг з ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ: VALMIERA

03.aprīlī 2024 Projekti
Цей тренінг дасть вам можливість навчитися важливим навичкам та знанням, які можна використовувати для допомоги людям, що перебувають у стані стресу внаслідок кризових подій. Перша психологічна допомога не вимагає від вас психологічної освіти. Це простий, але ефективний спосіб навчитися допомагати та надавати емоційну підтримку тим, хто цього потребує. На тренінгу багато практичної частини, що дозволить …

Запрошуємо на 8-годинний тренінг з ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ у Єлгаві

02.aprīlī 2024 Projekti
Цей тренінг дасть вам можливість навчитися важливим навичкам та знанням, які можна використовувати для допомоги людям, що перебувають у стані стресу внаслідок кризових подій. Перша психологічна допомога не вимагає від вас психологічної освіти. Це простий, але ефективний спосіб навчитися допомагати та надавати емоційну підтримку тим, хто цього потребує. ☝️На тренінгу багато практичної частини, що дозволить …

Pasaules Tuberkulozes diena: iedzīvotāji pārbauda veselību mobilajā plaušu rentgenā

24. martā visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules tuberkulozes diena, kad īpaša uzmanība tiek pievērsta šai saslimšanai un tās profilaksei.  25. martā Rīgā, Šarlotes ielā 1B, pie LSK Veselības istabas bija iespēja veikt plaušu radioloģisku izmeklējumu, ko īsāk sauc par plaušu rentgenu. Tāpat varēja veikt krēpu izmeklējumu un saņemt tuberkulozes speciālistu konsultācijas. Kopā 23 cilvēki veica …