Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Iršu pagastā atklāta humānās palīdzības istaba

18.decembrī 2020 Sociālais atbalsts

4.decembrī Iršu pagastā neformālā gaisotnē atklāja biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Viduslatvijas komitejas Kokneses nodaļas darbam piešķirtās telpas ”Madarās”, kurā nodaļas brīvprātīgie izveidojuši humānās palīdzības istabu. 

Pateicoties Iršu pagasta pārvaldes atbalstam, arī šajā pagastā būs vieta, kur cilvēki bez maksas varēs saņemt apavus, apģērbus un citas lietas.

Kokneses novadā ir gana daudz brīvprātīgā darba veicēju, tāpēc priecājamies un novērtējam, ka LSK humānās palīdzības telpas ir gan Koknesē, gan Bebros, gan arī Iršos.

Novembra mēnesī LSK aicināja bērnus piedalīties zīmēšanas konkursā ”Uzzīmē labestību”. Pērses sākumskolas skolēnu un pirmsskolas grupas bērnu darbiņi ir skatāmi nelielā izstādītē jaunatklātajās telpās. Katrs dalībnieks par piedalīšanos saņēma saldu pārsteigumu.

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK sveic Pasaules ģimenes dienā!

15.maijā 2021 Meklēšanas dienests
Vai zināji, ka Meklēšanas dienests ir viena no senākajām Sarkanā Krusta kustības darbības jomām?

Ieskats LSK Jaunatnes svētku aktivitātes

13.maijā 2021 Jaunieši
Par godu starptautiskajai Sarkanā Krusta (SK) un Sarkanā Pusmēness (SP) dienai norisinājušās vairākas aktivitātes.

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK un SIF aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas pieteikties dalībai Motivācijas programmā.

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti
Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem”

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu

11.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK darbā aicina klīnisko psihologu LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienības Sociālās rehabilitācijas pakalpojumā “Mežrozes”.

LSK Jaunieši sanāk kopā, lai atzīmētu Pasaules SKSP dienu

10.maijā 2021 Jaunieši
8. maijā, atzīmējot Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienu, LSK Jaunatnes brīvprātīgie piedalījās sirsnīgā kopā sanākšanā tiešsaistē.