Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Ilūkstē norisinājies Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes sadraudzības pasākums „Veselīgs dzīvesveids un uzturs”

09.maijā 2023 Jaunieši

14.aprīlī Ilūkstes jauniešu kvartālā notika biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Jaunatnes sadraudzības pasākums “Veselīgs dzīvesveids un uzturs”, ko organizēja LSK Augšdaugavas komitejas jaunietes no Ilūkstes Raiņa vidusskolas. Pasākumā piedalījās LSK Daugavpils komitejas, Krāslavas komitejas un Augšdaugavas komitejas Kalkūnu pagasta un Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas jaunieši.

LSK Jaunatnes biroja vadītājas Santas Prikules sagatavotā prezentācija deva iespēju tuvāk iepazīties ar daudzveidīgām jauniešu aktivitātēm un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes (LSKJ) vēsturi 100 gadu garumā, jo 2023.gads LSKJ ir 100gades atzīmēšanas gads. Pasākuma laikā jaunieši skatījās izzinošu prezentāciju par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, atpazina zāļu tējas, degustēja smūtijus un piedalījās konkursos, kuros bija iekļauti jautājumi atraktīvas un loģiskas domāšanas attīstībai. Vakars pagāja jautri, izzinoši un draudzīgi.

Paldies visiem par piedalīšanos pasākumā, jo jaunieši bija izvēlējušies šim gadījumam ļoti aktuālu tematu mūsdienu sabiedrībā. Sevišķi jāatzīmē LSKJ Augšdaugavas komitejas Ilūkstes jauniešu nodaļas brīvprātīgās – 11.A klases skolnieces Kristīne Timšāne, Andželika Purvinska un Karalīna Purvinska.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Dambja iznīcināšana vēl vairāk pastiprina humāno krīzi Ukrainā

08.jūnijā 2023 Starptautiskā sadarbība
6. jūnija rītā ticis iznīcināts Kahovkas HES dambis, izraisot plašus plūdus. Kahovkas ūdenskrātuve 240 kilometru garumā stiepjas cauri Hersonas, Krimas, Mikolajavas, Dņepropetrovskas un Zaporožjas apgabaliem. Tas ir viens no lielākajiem ūdens avotiem Ukrainas dienvidos, tai skaitā, nodrošinot dzeramo ūdeni.   Ukrainas SK iesaistās palīdzības sniegšanā Ukrainas Sarkanais Krusts ir aktīvi palīdz iedzīvotājiem 24/7, sadarbojoties ar …

Noslēgusies labdarības akcija “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

06.jūnijā 2023 Komitejas
Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti.

Pēc 3 gadu pārtraukuma LSK norisinājušās pirmās palīdzības sacensības

06.jūnijā 2023 Pirmā palīdzība
Sacensību laikā komandas sacenšas pirmās palīdzības sniegšanā vairākos etapos.

LSKJ Balvu nodaļa piedalās suņu pastaigu laukuma atklāšanā

06.jūnijā 2023 Jaunieši
LSKJ Balvu jaunieši pasākuma apmeklētājiem sniedza informāciju kā rīkoties, ja cilvēku sakodis suns.

LSK darbinieki un brīvprātīgie mācās no kolēģiem Eiropā

06.jūnijā 2023 Starptautiskā sadarbība
Kopā notikušas 4 mācības 3 dažādās valstīs.

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.