Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Iespēja atbalstīt maznodrošināto mājdzīvniekus

29.septembrī 2021 Kampaņas

Pateicoties biedrībai “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK), “Maxima Latvija” un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāja SIA “Mars Latvia” atbalstam, ikvienam tagad ir iespēja centralizēti atbalstīt  maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus. Šāds atbalsts palīdzēs saimniekiem finansiāli, kā arī dos iespēju parūpēties par sabalansētu kaķu un suņu maltīti kopējās labsajūtas veicināšanai. Kampaņas “Mīluļu dienas” akcijā var iesaistīties ikviens, iegādājoties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā no 28. septembra līdz 11. oktobrim.

“Mājdzīvnieki ir mūsu labākie draugi, kas palīdz tikt pāri dažādām grūtībām un sniedz mums tik ļoti nepieciešamo komfortu un atbalstu. Tagad ir mūsu kārta pateikties četrkājainajiem draugiem un parūpēties par viņu labsajūtu, tostarp, nodrošinot pilnvērtīgu un sabalansētu ikdienas maltīti. Pateicoties kampaņai “Mīluļu dienas” un uzticamo partneru “Maxima Latvija” un SIA “Mars Latvia” atbalstam, varēsim sniegt palīdzīgu roku tai Latvijas sabiedrības daļai, kurai mājsaimniecības budžets ikdienā jāplāno īpaši rūpīgi, lai pabarotu ne vien ģimeni, bet arī mājas mīluļus. Ceram, ka spēsim samazināt šo ģimeņu ikdienas izdevumus mājdzīvnieku maltīšu nodrošināšanai un padarīsim viņu ikdienu priekpilnāku un gaišāku,” stāsta LSK prezidents Viktors Jaksons.

“Šajā pārmaiņu pilnajā laikā viena lieta, kas ir nemainīga un palīdz tikt pāri dažādām ikdienas raizēm, ir mūsu mājas mīluļu neviltotā mīlestība. Taču, lai cik ļoti katrs no mums vēlētos mīluļiem sniegt pretī tikpat lielas rūpes un atbalstu, ne katra iedzīvotāja maciņš to var atļauties. Kopā ar “Latvijas Sarkano Krustu” un SIA “Mars Latvia” vēlamies atvieglot saimnieku ikdienu, tādēļ aicinām mūsu veikalu pircējus iesaistīties šajā sirsnīgajā labdarības kampaņā, ziedojot maznodrošināto mājdzīvniekiem,” komentē “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Kampaņas “Mīluļu dienas” ietvaros no 28. septembra līdz 11. oktobrim aicinām iegādāties “Whiskas”, “Sheba”, “Perfect Fit”, “Pedigree” un “Cesar” zīmola produkciju “Maxima” veikalos, kur par katru nopirkto kilogramu 100 gramus SIA “Mars Latvia” ziedos maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem.

Papildu informācija:

Liene Dupate-Ugule

SIA “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja

Tālr.: 26425420

e-pasts: liene.dupate@maxima.lv

www.maxima.lv

Agnese Trofimova

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts”

Starptautisko un sabiedrisko attiecību programmas vadītāja

e-pasts: agnese.trofimova@redcross.lv

www.redcross.lv

 

 

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.