Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Iespēja atbalstīt maznodrošināto mājdzīvniekus

29.septembrī 2021 Kampaņas

Pateicoties biedrībai “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK), “Maxima Latvija” un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāja SIA “Mars Latvia” atbalstam, ikvienam tagad ir iespēja centralizēti atbalstīt  maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus. Šāds atbalsts palīdzēs saimniekiem finansiāli, kā arī dos iespēju parūpēties par sabalansētu kaķu un suņu maltīti kopējās labsajūtas veicināšanai. Kampaņas “Mīluļu dienas” akcijā var iesaistīties ikviens, iegādājoties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā no 28. septembra līdz 11. oktobrim.

“Mājdzīvnieki ir mūsu labākie draugi, kas palīdz tikt pāri dažādām grūtībām un sniedz mums tik ļoti nepieciešamo komfortu un atbalstu. Tagad ir mūsu kārta pateikties četrkājainajiem draugiem un parūpēties par viņu labsajūtu, tostarp, nodrošinot pilnvērtīgu un sabalansētu ikdienas maltīti. Pateicoties kampaņai “Mīluļu dienas” un uzticamo partneru “Maxima Latvija” un SIA “Mars Latvia” atbalstam, varēsim sniegt palīdzīgu roku tai Latvijas sabiedrības daļai, kurai mājsaimniecības budžets ikdienā jāplāno īpaši rūpīgi, lai pabarotu ne vien ģimeni, bet arī mājas mīluļus. Ceram, ka spēsim samazināt šo ģimeņu ikdienas izdevumus mājdzīvnieku maltīšu nodrošināšanai un padarīsim viņu ikdienu priekpilnāku un gaišāku,” stāsta LSK prezidents Viktors Jaksons.

“Šajā pārmaiņu pilnajā laikā viena lieta, kas ir nemainīga un palīdz tikt pāri dažādām ikdienas raizēm, ir mūsu mājas mīluļu neviltotā mīlestība. Taču, lai cik ļoti katrs no mums vēlētos mīluļiem sniegt pretī tikpat lielas rūpes un atbalstu, ne katra iedzīvotāja maciņš to var atļauties. Kopā ar “Latvijas Sarkano Krustu” un SIA “Mars Latvia” vēlamies atvieglot saimnieku ikdienu, tādēļ aicinām mūsu veikalu pircējus iesaistīties šajā sirsnīgajā labdarības kampaņā, ziedojot maznodrošināto mājdzīvniekiem,” komentē “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Kampaņas “Mīluļu dienas” ietvaros no 28. septembra līdz 11. oktobrim aicinām iegādāties “Whiskas”, “Sheba”, “Perfect Fit”, “Pedigree” un “Cesar” zīmola produkciju “Maxima” veikalos, kur par katru nopirkto kilogramu 100 gramus SIA “Mars Latvia” ziedos maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem.

Papildu informācija:

Liene Dupate-Ugule

SIA “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja

Tālr.: 26425420

e-pasts: liene.dupate@maxima.lv

www.maxima.lv

Agnese Trofimova

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts”

Starptautisko un sabiedrisko attiecību programmas vadītāja

e-pasts: agnese.trofimova@redcross.lv

www.redcross.lv

 

 

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Rozā oktobris: aicinām uz vebināru “Kā man sevi pasargāt jau tagad?”

26.oktobrī 2021 Kampaņas
Tas notiks 29. oktobrī, Zoom platformā ar iespēju tiešraidi skatīties LSK facebook.com lapā.

LSK Jaunatne uzsākusi projektu par jauniešu mentālo veselību

26.oktobrī 2021 Projekti
"ELP[A] 3 - elpo, lai priecātos" mērķis: sekmēt 180 Latvijā dzīvojošu jauniešu mentālo veselību.

Planēta: sarkana! Sarkanā Krusta starptautiskā kustība aicina rīkoties klimata pārmaiņu seku mazināšanai

22.oktobrī 2021 Klimata pārmaiņas
Sarkanā Krusta kustības samita laikā definēti 5 priekšlikumi tūlītējai rīcībai klimata pārmaiņu seku likvidēšanai.

Uzmanību: pirmās palīdzības apmācības uz ārkārtējās situācijas laiku atceltas

21.oktobrī 2021 Pirmā palīdzība
Tāpat, par apmācību norisi aicinām sazināties pēc 2021. gada 15. novembra.

Steidzami aicinām darbā sociālo mentoru

Pievienojies LSK komandai un kļūsti par sociālo mentoru bēgļiem un patvēruma meklētājiem!