Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Ieskaties LSK Latgales komitejas vasarā

10.oktobrī 2022 Jaunieši

2022. gada vasarā notikušajos pilsētu svētkos LSK Latgales komitejas teritorijā varēja sastapt komitejas brīvprātīgos un pievienoties viņiem dažādās aktivitātēs pie LSK telts.

6., 13. un 20. augustā notikušajos Rēzeknes, Ludzas un Preiļu pilsētas svētkos brīvprātīgie bija sarūpējuši informatīvos materiālus par LSK piedāvātajiem pakalpojumiem, iespējām pievienoties LSK un LSKJ kā brīvprātīgajiem. Ludzas un Preiļu pilsētas svētkos notika arī pirmās palīdzības paraugdemonstrējumi.

Pilsētas svētku apmeklētājiem un interesantiem tika piedāvāta arī šajā vasarā tapusī viktorīna par LSKJ darbību, kas atrodama Latvijas Sabiedrisko Mediju interneta vietnē. 

LSK piedalīšanās pilsētas svētkos ir laba iespēja, lai vietējām kopienām atgādinātu par iespējamo atbalstu, ko cilvēki ikdienā var saņemt organizācijā, kā arī lai popularizētu LSK un tā darbību konkrētajā reģionā.

Kopā varam palīdzēt!

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.