Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Iegūtais tituls – novērtējums par cilvēcību

18.decembrī 2020 Humanitāte

Pārpublicēts no Kokneses novada domes Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļas

Šogad atzinīgi novērtēts Kokneses novada pašvaldības atbalsts brīvprātīgā darba veicējiem. Goda zīme kā brīvprātībai draudzīgākajai pašvaldībai piešķirta Kokneses novadam. 5. decembrī, Starptautiskajā brīvprātīgo dienā, godināšanas ceremonija noritēja attālināti, bet saņemtais tituls jau ir atceļojis uz Koknesi.

Jau septīto gadu projekta “brīvprātīgie.lv” pārstāvji sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru organizēja pasākumu, kurā godināja gada čaklākos brīvprātīgā darba veicējus, organizētājus un brīvprātībai draudzīgākās pašvaldības.

Brīvprātīgo projekta vadītājs ir Ints Teterovskis – kordiriģents un jauniešu kora “Balsis” mākslinieciskais vadītājs, kurš ar kori ir koncertējis arī Koknesē. 9. decembrī Ints Teterovskis ieradās Koknesē un pie lielās svētku egles pasniedza Goda zīmi “Gada brīvprātīgais 2020” Kokneses novada domes priekšsēdētājam Dainim Vingrim. Balvas pasniedzējs uzsvēra: “Iegūtais tituls ir nozīmīgs gan pašvaldībai, gan iedzīvotājiem. Ir laba sajūta, ja, darot brīvprātīgo darbu, to atbalsta arī pašvaldība. Tas nozīmē, ka iecerētais mērķis izdosies. Septiņu gadu laikā Kokneses novada pašvaldība ir trešā Latvijā, kas saņēmusi šo apbalvojumu. Es novēlu, lai jūs šo Goda zīmi turētu godā un ar to lepotos, arī turpmāk darbojoties ar tikpat lielu entuziasmu!” Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris, saņemot apbalvojumu, pateicās visiem atsaucīgajiem brīvprātīgā darba veicējiem, kuri aktīvi darbojas un ir novērtējuši arī pašvaldības atbalstu.

Kokneses novada pašvaldību kā atbalstošu un draudzīgu  brīvprātīgā darba veicējiem, godināšanai pieteica LSK brīvprātīgā Lība Zukule, kura pagājušajā gadā saņēma Goda zīmi “Gada brīvprātīgais 2019”.

Svinīgā godināšanas ierakstu varēja vērot 6. decembrī Rīga TV24 ēterā, to var noskatīties arī Kokneses novada pašvaldības mājaslapā.

Video sižetā Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris uzsvēra: “Mūsu novada iedzīvotāji ļoti aktīvi darbojas dažādās brīvprātīgā darba jomās. Viena no plašāk pazīstamām sabiedriskajām organizācijām ir nodibinājums “Kokneses fonds”, kas īsteno Likteņdārza izveidi.

Jāuzteic Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Viduslatvijas komitejas Kokneses novada nodaļas brīvprātīgie, kuri organizē dažādus pasākumus un ir lielākie brīvprātīgā darba stundu veicēji sabiedrības labā šajā gadā. Radoši un atraktīvi ir jaunieši, kuri darbojās “Kokneses Jauniešu biedrībā.

Natālija Zeica, pārstāve no Kokneses Jauniešu biedrības, pastāstīja par aizvadītās vasaras aktivitātēm: jaunā skeitparka atklāšanas pasākumu Koknesē, noorganizētajiem strītbola un volejbola turnīriem.

Līva Skābarniece, LSK Viduslatvijas komitejas Kokneses nodaļas vadītāja, uzteica pašvaldības atsaucību, lai sekmīgi attīstītos brīvprātīgā darba kustība Kokneses novadā:

Priecē, ka arī vairāki domes deputāti un pašvaldības darbinieki ir (LSK) biedri, piedalās donoru dienās. Novēlu ikvienam atrast sevī spēku palīdzēt citiem, jo tas ir brīvprātīgā darba pamatprincips – paveikt labus darbus, neko negaidot pretī. Sirsnīgs smaids un paldies ir lielākā pateicība! Jo vairāk mēs darbosimies, jo labākā vidē mēs dzīvosim!

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.