Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Iegūtais tituls – novērtējums par cilvēcību

18.decembrī 2020 Humanitāte

Pārpublicēts no Kokneses novada domes Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļas

Šogad atzinīgi novērtēts Kokneses novada pašvaldības atbalsts brīvprātīgā darba veicējiem. Goda zīme kā brīvprātībai draudzīgākajai pašvaldībai piešķirta Kokneses novadam. 5. decembrī, Starptautiskajā brīvprātīgo dienā, godināšanas ceremonija noritēja attālināti, bet saņemtais tituls jau ir atceļojis uz Koknesi.

Jau septīto gadu projekta “brīvprātīgie.lv” pārstāvji sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru organizēja pasākumu, kurā godināja gada čaklākos brīvprātīgā darba veicējus, organizētājus un brīvprātībai draudzīgākās pašvaldības.

Brīvprātīgo projekta vadītājs ir Ints Teterovskis – kordiriģents un jauniešu kora “Balsis” mākslinieciskais vadītājs, kurš ar kori ir koncertējis arī Koknesē. 9. decembrī Ints Teterovskis ieradās Koknesē un pie lielās svētku egles pasniedza Goda zīmi “Gada brīvprātīgais 2020” Kokneses novada domes priekšsēdētājam Dainim Vingrim. Balvas pasniedzējs uzsvēra: “Iegūtais tituls ir nozīmīgs gan pašvaldībai, gan iedzīvotājiem. Ir laba sajūta, ja, darot brīvprātīgo darbu, to atbalsta arī pašvaldība. Tas nozīmē, ka iecerētais mērķis izdosies. Septiņu gadu laikā Kokneses novada pašvaldība ir trešā Latvijā, kas saņēmusi šo apbalvojumu. Es novēlu, lai jūs šo Goda zīmi turētu godā un ar to lepotos, arī turpmāk darbojoties ar tikpat lielu entuziasmu!” Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris, saņemot apbalvojumu, pateicās visiem atsaucīgajiem brīvprātīgā darba veicējiem, kuri aktīvi darbojas un ir novērtējuši arī pašvaldības atbalstu.

Kokneses novada pašvaldību kā atbalstošu un draudzīgu  brīvprātīgā darba veicējiem, godināšanai pieteica LSK brīvprātīgā Lība Zukule, kura pagājušajā gadā saņēma Goda zīmi “Gada brīvprātīgais 2019”.

Svinīgā godināšanas ierakstu varēja vērot 6. decembrī Rīga TV24 ēterā, to var noskatīties arī Kokneses novada pašvaldības mājaslapā.

Video sižetā Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris uzsvēra: “Mūsu novada iedzīvotāji ļoti aktīvi darbojas dažādās brīvprātīgā darba jomās. Viena no plašāk pazīstamām sabiedriskajām organizācijām ir nodibinājums “Kokneses fonds”, kas īsteno Likteņdārza izveidi.

Jāuzteic Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Viduslatvijas komitejas Kokneses novada nodaļas brīvprātīgie, kuri organizē dažādus pasākumus un ir lielākie brīvprātīgā darba stundu veicēji sabiedrības labā šajā gadā. Radoši un atraktīvi ir jaunieši, kuri darbojās “Kokneses Jauniešu biedrībā.

Natālija Zeica, pārstāve no Kokneses Jauniešu biedrības, pastāstīja par aizvadītās vasaras aktivitātēm: jaunā skeitparka atklāšanas pasākumu Koknesē, noorganizētajiem strītbola un volejbola turnīriem.

Līva Skābarniece, LSK Viduslatvijas komitejas Kokneses nodaļas vadītāja, uzteica pašvaldības atsaucību, lai sekmīgi attīstītos brīvprātīgā darba kustība Kokneses novadā:

Priecē, ka arī vairāki domes deputāti un pašvaldības darbinieki ir (LSK) biedri, piedalās donoru dienās. Novēlu ikvienam atrast sevī spēku palīdzēt citiem, jo tas ir brīvprātīgā darba pamatprincips – paveikt labus darbus, neko negaidot pretī. Sirsnīgs smaids un paldies ir lielākā pateicība! Jo vairāk mēs darbosimies, jo labākā vidē mēs dzīvosim!

Tev varētu arī interēsēt:

LSK sveic Pasaules ģimenes dienā!

15.maijā 2021 Meklēšanas dienests
Vai zināji, ka Meklēšanas dienests ir viena no senākajām Sarkanā Krusta kustības darbības jomām?

Ieskats LSK Jaunatnes svētku aktivitātes

13.maijā 2021 Jaunieši
Par godu starptautiskajai Sarkanā Krusta (SK) un Sarkanā Pusmēness (SP) dienai norisinājušās vairākas aktivitātes.

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK un SIF aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas pieteikties dalībai Motivācijas programmā.

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti
Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem”

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu

11.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK darbā aicina klīnisko psihologu LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienības Sociālās rehabilitācijas pakalpojumā “Mežrozes”.

LSK Jaunieši sanāk kopā, lai atzīmētu Pasaules SKSP dienu

10.maijā 2021 Jaunieši
8. maijā, atzīmējot Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienu, LSK Jaunatnes brīvprātīgie piedalījās sirsnīgā kopā sanākšanā tiešsaistē.