Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Frančesko Roka, SSKSPF Prezidents, ieradies Ukrainā

22.martā 2022 Humanitāte

Frančesko Roka, Starptautiskā Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness nacionālo biedrību federācijas (SSKSPF) Prezidents ir ieradies nežēlīgā kara plosītajā Ukrainā, kur viņš iepazīstas ar situāciju un humānās krīzes apmēriem.

Viņš jau iepriekš ir aicinājis nodrošināt aizsardzību palīdzības sniedzējiem, kuri ir neitrāli, nenostājoties nevienā no karojošajām pusēm – viņi ir tie, kuri karā vissmagāk cietušajiem piegādā pirmās nepieciešamības lietas, piemēram, ēdienu, dzeramo ūdeni, medikamentus, apģērbu un citas lietas.

Frančesko Roka svētdien 20. martā viesojās Ukrainas centrālajā reģionā, bet 21. martā apmeklēts SK loģistikas centrs Černivcu pilsētā Ukrainas dienvidrietumu daļā. 

“Vajadzības Ukrainā šobrīd ir milzīgas: mūsu brīvprātīgie dara visu iespējamo, lai palīdzētu savai sabiedrībai. SSKSPF vēlas izrādīt globālu solidaritāti un savu atbalstu Ukrainas SK brīvprātīgajiem un darbiniekiem – viņi šobrīd glābj pašu svarīgāko – cilvēku dzīvības,” Frančesko Roka.

Kopš kara sākuma Ukrainu ir pametuši vairāk nekā trīs miljoni iedzīvotāju, bet vēl vairāki miljoni ir pārvietoti valsts iekšienē. Viņiem trūkst pārtika, ūdens, apģērbs un higiēnas preces.

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.