Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Frančesko Roka, SSKSPF Prezidents, ieradies Ukrainā

22.martā 2022 Humanitāte

Frančesko Roka, Starptautiskā Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness nacionālo biedrību federācijas (SSKSPF) Prezidents ir ieradies nežēlīgā kara plosītajā Ukrainā, kur viņš iepazīstas ar situāciju un humānās krīzes apmēriem.

Viņš jau iepriekš ir aicinājis nodrošināt aizsardzību palīdzības sniedzējiem, kuri ir neitrāli, nenostājoties nevienā no karojošajām pusēm – viņi ir tie, kuri karā vissmagāk cietušajiem piegādā pirmās nepieciešamības lietas, piemēram, ēdienu, dzeramo ūdeni, medikamentus, apģērbu un citas lietas.

Frančesko Roka svētdien 20. martā viesojās Ukrainas centrālajā reģionā, bet 21. martā apmeklēts SK loģistikas centrs Černivcu pilsētā Ukrainas dienvidrietumu daļā. 

“Vajadzības Ukrainā šobrīd ir milzīgas: mūsu brīvprātīgie dara visu iespējamo, lai palīdzētu savai sabiedrībai. SSKSPF vēlas izrādīt globālu solidaritāti un savu atbalstu Ukrainas SK brīvprātīgajiem un darbiniekiem – viņi šobrīd glābj pašu svarīgāko – cilvēku dzīvības,” Frančesko Roka.

Kopš kara sākuma Ukrainu ir pametuši vairāk nekā trīs miljoni iedzīvotāju, bet vēl vairāki miljoni ir pārvietoti valsts iekšienē. Viņiem trūkst pārtika, ūdens, apģērbs un higiēnas preces.

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinām svētkos iepriecināt līdzcilvēkus – kopā ar LSK jauniešiem iespēja apciemot sociālo centru klientus

29.novembrī 2022 Uncategorized
Kā katru gadu, tuvojoties Ziemassvētku laikam, aicinām visus darīt labu! LSK Jaunatnes brīvprātīgie svētku laikā dosies uz LSK dienas aprūpes centru “Stropiņš” un krīzes centru “Burtnieks”, lai iepriecinātu tur esošos klientus.  Kad? 16. decembrī dienas centrā “Stropiņš” 17.decembrī krīzes centrā “Burtnieks”  Dienas centrs “Stropiņš” uzņem bērnus vecumā no 7 līdz 18 gadiem un piedāvā tiem …

LSK Vidzemes komiteja aicina darbā sociālo rehabilitētāju Dienas aprūpes centrā “Valka”

28.novembrī 2022 Uncategorized
Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Vidzemes komiteja aicina darbā sociālo rehabilitētāju uz pilnu darba laiku Dienas aprūpes centrā “Valka”. Galvenie amata pienākumi: klientu sociālās rehabilitācijas plānu sastādīšana, atbilstoši identificētajām problēmām; klienta sociālo prasmju uzlabošana un jaunu prasmju attīstības veicināšana; izglītojošu, kultūras un sporta pasākumu organizēšana, veicinot klienta līdzdalību tajos; klientu sociālās aktivitātes sekmēšana, palīdzot saglabāt aktīvu …

Iedzīvotāji aicināti sarūpēt dāvanas patvēruma meklētāju bērniem

24.novembrī 2022 Uncategorized
Lai piedalītos labdarības akcijā, aicinām zvanīt pa tālruni 29249232.

Ukraiņu bērniem iespēja mācīties latviešu valodu Rīgā (українською мовою)

23.novembrī 2022 Sociālais atbalsts
Денний центр "Стропіньш" "Латвійський Червоний Хрест"  пропонує підтримку українським дітям та молоді у процесі навчання та покращення навичок латиської мови очно, в Іманті, Рига.

LSK atzīmē 104. dibināšanas gadadienu

20.novembrī 2022 Sveicam
Paldies visiem LSK biedriem, brīvprātīgajiem un darbiniekiem par Sarkanā Krusta stiprināšanu Latvijā!

Daudz laimes, Latvija!

18.novembrī 2022 Sveicam
Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā! Saules mūžu Latvijai!