Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Divu mēnešu apskats par projektu “Zinošs, tātad varošs”

28.aprīlī 2017 Projekti

Ziņa publicēta 28.04.2017.

Logo RD IKSD un LSKKopš 2017. gada 1. marta LSK realizē projektu “Zinošs, tātad varošs” (Nr. DIKS-17-571-lī), ko finansē Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pagājuši jau divi mēneši kopš LSK ĪUM “Burtnieks” klienti piedalās projekta aktivitātēs. To laikā 16 pieaugušie mītnes klienti piedalījās 8 skaistumkopšanas profesiju pamata zināšanu nodarbībās, kā arī devās vizītē uz Rīgas Stila un modes tehnikumu, kur izzināja studiju un profesijas apguves iespējas šajā mācību iestādē.

Profesiju pamatu zināšanu nodarbību laikā dāmas ieguva informāciju par roku kopšanu, manikīra veidošanu un nadi dizainu tehniku. Apgūtas teoretiskās zināšanas par galvas un matu kopšanu, galvas masāžas tehniku, kā arī atbilstošu to kopšanu. Interesentēm tika stāstīts par sejas kopšanas nozīmi un sejas tipiem.

Šī projekta 1. cikla nobeigumā dalībnieces atzina, ka bija patīkami pārsteigtas par iegūtās informācijas lietderību tās pielietošanai ikdienā. Dāmas izteikušas pateicību par iespēju klātienē pārliecināties par mācību pieejamību, kas varētu būt liels atspaids savas izaugsmes attīstīšanai nākotnē.

(teksts turpinās zemāk)

Kamēr māmiņas apguva jaunas zināšanas skaistumkopšanas jomā, bērniem tika rīkotas nodarbības, kuru laikā bērni kopā ar pedagogu pildīja mājasdarbus skolai un atkārtoja skolā apgūto vielu. Tāpat, tika apvākotas grāmatas, vecāki tika motivēti pārbaudīt savu bērnu dienasgrāmatas, sekot līdzi viņu skolas gaitām un sekmēm. Nodarbībās piedalījās 12 dažāda vecuma bērni.

Paralēli, tika aktīvi strādāts pie kopīgām radošām darbnīcām, tajās bērni varēja izpausties, veidojot tematiskās kompozīcijas un dažādus radošus darbiņus. Tika aktīvi sagaidītas Lieldienas. Bērni jau laicīgi dalījās zināšanās par svētku tradīcijām, ticējumiem un paražām. Visi vienoti  dekorēja telpas, veidojot svētku noskaņojumu Lieldienu olu kaujām un lieliskam noskaņojumam.

(teksts turpinās zemāk)

Papildus nodarbībām pieaugušajiem un bērniem, projekta ietvaros tika rīkoti divi kultūras pasākumi.

2. aprīlī vecāki kopā ar bērniem un mītnes personālu devās uz Rīgas Zooloģisko dārzu, pavadot brīvo laiku svaigā gaisā kopā ar saviem mīļajiem.

(teksts turpinās zemāk)

2017-04-02_15.04.21

22. aprīlī mītnes apkārtnē notika Lielā talka, kuras laikā tika sakopta mītnes apkārtne, un pēc talkas dalībnieki devās kopīgā piknikā.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.