Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Decembrī Daugavpilī notikuši LSKJ rīkoti labdarības koncerti

12.janvārī 2023 Jaunieši

10., 17. un 18. decembrī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Daugavpils komitejas Jaunatnes nodaļa Tirdzniecības un izklaides centrā “Ditton” rīkoja Jauniešu labdarības koncertus, kuros piedalījās LSKJ brīvprātīgie, kā arī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas viduskolas un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas audzēkņi.

Pasākuma mērķis bija aicināt cilvēkus ziedot līdzekļus un preces (galda spēles, sadzīves priekšmetus, kancelejas preces, saldās dāvanas) bērniem ar invaliditāti un bērniem no sociāli nelabvēlīgām ģimenēm.

Pasākuma laikā vijolnieks Danielius Šumskis izpildīja populārās Ziemassvētku dziesmas, pianiste Annija Brenče – Jāņa Mediņa “Dainas”, Linas Kuzņecovas izpildījumā skanēja Ziemassvētku vokālās mūzikas klasika un pianists Roberts Krasnuhins pārsteidza klausītājus ar mūziku no anime multfilmām.

Pasākuma dalībnieki atzīst, ka mūzika aktīvi piesaistīja tirdzniecības centra apmeklētājus, un jau pēc dažiem mirkļiem iepirkumu ratiņi un ziedojumu urnas sāka piepildīties. Bija ļoti patīkami dzirdēt aplausus un atbalsta vārdus, pie tam pašos radās īpaši patīkama sajūta par to, ka jaunieši kopīgā sadarbībā var izdarīt daudz sabiedrībai nozīmīgu lietu. Prieks, ka Daugavpilī šāda formāta aktivitātes tiek atbalstītas un tādējādi jaunieši spēj parādīt, ka mūsu pilsētai ir labs potenciāls izaugsmei un attīstībai.

Koncertu rīkotāji – jaunieši – aicina arī citas nodaļas, kā arī pilsētas organizācijas rīkot labdarības koncertus, jo tie ļoti pozitīvi ietekmē sabiedrības dzīvi. Mūziķiem tā ir iespēja iegūt jaunu uzstāšanās pieredzi, kas ir ļoti svarīga profesionālajā ziņā. Ziedotājiem tā ir iespēja izdarīt kaut ko labu, atbalstīt citus cilvēkus no noteiktām sociālām grupām. Bērniem ar invaliditāti un bērniem no sociāli nelabvēlīgām ģimenēm tā ir iespēja saņemt nepieciešamo atbalstu. Kā bonuss iedzīvotājiem – sajūta, ka pilsētā notiek dažāda veida pasākumi, tā ir “dzīva” un tajā dzīvo daudz atsaucīgu cilvēku, kuru sirdīs mājo mīlestība.

Koncerta dalībniekiem radās ideja rīkot šādus labdarības koncertus vēl plašākā apmērā, lai piesaistītu vēl vairāk cilvēkus labdarībai, dotu iespēju uzstāties vēl lielākam mūziķu skaitam, kas sekmētu viņu profesionālo attīstību, kā arī piesaistītu sponsorus un atbalstītājus.

Katrā labdarības koncertā tiks izcelta viena grupa, kurai ir nepieciešams atbalsts, piemēram, trūcīgi seniori, bērni no Ukrainas, personas ar invaliditāti un cilvēki ar smagām, neārstējamām slimībām, tiks atbalstītas arī dzīvnieku patversmes u.c.

Šādi pasākumi ir labs pamats pilsētas attīstībai un dzīves līmeņa paaugstināšanai, kā arī tie varētu kļūt par jauku tradīciju un regulāri notikt dažas reizes gadā!

Kopā varam palīdzēt!

 

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.