Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Daugavpils LSKJ nodaļa atskatās uz gadā paveikto

12.janvārī 2023 Jaunieši

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Daugavpils komitejas Jaunatnes nodaļa 20. decembrī pulcējās pie saviem jaunajiem sadraudzības partneriem kafejnīcā LAMPA Cafe uz nodaļas pateicības vakaru, lai atskatītos uz gada laikā paveikto un pateiktu viens otram sirsnīgu paldies par ieguldīto darbu nodaļas un pilsētas attīstībā.

Šis gads nodaļai ir bijis īpašs. Spilgtākais notikums – gada laikā realizētais Eiropas Solidaritātes korpusa projekts “Es izvēlos dzīvi!”, kura ietvaros organizēti 8 publiski pasākumi un izveidots video, kurā jaunieši atklāti runā par mentālās veselības grūtībām. Pateicoties projektam tika nodibinātas vairākas lieliskas sadarbības, tika iepazīti fantastiski, talantīgi jaunieši, daudzi no kuriem jau veiksmīgi darbojas un realizē savas idejas nodaļā.

Šogad ir paveikts milzīgs darbs, un nākamais gads noteikti būs vēl darbīgāks! Daugavpils Jaunatnes nodaļa saka paldies savai komandai!

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.