Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Daugavpils jaunieši vairāk kā 1100 bērniem organizējuši Veselības stundu

14.jūnijā 2022 Komitejas

Šī gada aprīlī LSK Daugavpils komitejas Jauniešu nodaļa veiksmīgi organizēja pasākumu ciklu “Veselības stunda” Daugavpils pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem. Aizraujošos pasākumos piedalījās 20 Daugavpils pirmsskolas izglītības iestādes, kopumā 1163 bērni. Pirmsskolas iestāžu audzēkņi ar prieku piedalījās sporta stafetēs, dejoja, minēja mīklas par veselību. Visi dalībnieki labi atpūtās un saņēma dāvanas pasākumu beigās.

Jaunieši uzsver, ka katru reizi pēc pasākuma paši guva daudz enerģijas, dzirdēja pateicības vārdus, bērni staroja un smaidīja. Noslēgumā bērni vienmēr uzdeva vienu un to pašu jautājumu – “Kad jūs atkal atnāksiet pie mums?”.

Daugavpils pilsētas 26. pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” vadītājas vietniece min, ka bērni un pedagogi saņēma daudz pozitīvu emociju un sportisku lādiņu, kā arī cer uz draudzīgām tikšanās reizēm arī turpmāk.

Daugavpils 23. pirmsskolas izglītības iestāde pateicas LSKJ jauniešiem par izcilo Starptautisko veselības dienu 2022. gada 7. aprīlī iestādes audzēkņiem.

“Esam  sirsnīgi pateicīgi jauniešiem par radošu pieeju pasākuma organizēšanā pirmsskolas vecuma bērniem, kā arī prasmīgu aktivitāšu izvēli, kas sekmēja bērnu izpratni par veselīgu dzīvesveidu un sporta nozīmi cilvēka dzīvē. Ceram uz turpmāko sadarbību ar LSK Jaunatni dažādu izglītojošu pasākumu organizēšanā”.

LSKJ Daugavpils nodaļas vadītājs Žanis atzīmē,

“Mēs paveicām tik lielu darbu, pateicoties kopības sajūtai, savām idejām, atbildības izjūtai un vēlmei iet un darīt. Mums bija daudz izaicinājumu, jo viena mēneša laikā vajadzēja novadīt pasākumus 1163 bērniem, kas prasīja resursus un spēku. Bet jau kuro reizi esmu pārliecinājies, ka brīvprātīgajam darbam ir spēks, jo jaunieši tic tam, ko dara, un grib, lai citiem cilvēkiem dzīvē būtu tikai gaišas krāsas”.
     

Gribam izteikt pateicību mūsu koordinatorei Larisai Viktorovskai, mūsu nodaļas vadītājam Žanim Ovčinko un brīvprātīgajiem jauniešiem – Ksenijai Barkevičai, Evelīnai Daņilevičai, Darinai Salkovskai, Arvīdam Grigaitim, Ksenijai Žarkevičai, Laurai Jonānei, Agnesei Vjaterei, Agnesei Ščajai-Zubrovai, Karīnai Cepelovai, Violetai Kursišai, Alenam Kokinam, Karīnai Bezdelei, Annai Mikulanecai – kuri veltīja savu laiku un spēku, organizējot aktivitātes. 

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.