Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekts noslēdzies 2020. gada 31. augustā. 


Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš  2020. gada 1. jūlija īsteno projektu “Ķermeņa un prāta saspēle” (Nr. DIKS-20-882-lī), ko finansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Projekta īstenošanas periods: 2020. gada 1. jūlijs – 31. augusts

Projekta mērķis: 

Nodrošināt Rīgas iedzīvotājiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas vasarā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, mācīšanos un sniedzot atbalstu pārvarēt koronavīrusa slimības jeb COVID-19 radītās sekas.

Aktivitātes:

 1. 16.07.2020. Informatīvais pasākumskoptreniņš. Iepazīšanās ar projekta ideju, kopīga vingrošana ar fitnesa treneri Martu Kāpiņu, savukārt otrajā daļā paredzēta izglītojoša nodarbība “Dzīve pēc COVID 19. Emociju sarunas”, ko vadīs psiholoģe Katrīna Žaltkovska. Pasākuma norises laiks: 17:00 – 20:00. Norises vieta: “Esena. Pārdaugavas dārzi”.
 2. 30.07.2020. Informatīvais pasākums – koptreniņš. Iepazīšanās ar projekta ideju, kopīga vingrošana ar fitnesa treneri – veselīga dzīves veida entuziasti Martu Kāpiņu un otrajā daļā izglītojoša nodarbība “Bailes un trauksme”, ko vadīs psiholoģe Nataļja Gudakovska. Pasākuma norises laiks: 17:00 – 20:00. Norises vieta: Tallinas iela 10, Tallinas ielas kvartāls. 
 3. 6.08.20200. Informatīvais pasākums – koptreniņš. Iepazīšanās ar projekta ideju, kopīga vingrošana ar fitnesa treneri un otrajā daļā izglītojoša nodarbība “Laika plānošana. Bezdarbība un aizņemtība”, ko vadīs pašizaugsmes treneris Kristaps Kravalis. Pasākuma norises laiks: 17:00 – 20:00. Norises vieta: LU Botāniskais dārzs Kandavas ielā 2 (pasākuma dalībniekiem ieeja teritorijā bez maksas)
 4. 22.08.2020. Informatīvs pasākums jauniešiem “Apzinātības pārgājiens”. Pārgājiena laikā dalībnieki kopā ar psiholoģi mēros 6 km, lai ar dažādu uzdevumu palīdzību apzinātos sevi un savu lomu attiecībās ar līdzcilvēkiem, t.sk. ģimeni un partnerattiecībās. Nodarbības mērķis būs radīt jauniešiem izpratni par emocionāli un fiziski veselīgām attiecībām gan mājās, gan izglītības/darba vidē. Apzinātības pārgājienu vadīs psiholoģe Indra Majore Dūšele. Pasākuma norises laiks: 17:00 – 20:00. Norises vieta – Vecāķi – Mangaļsala, Baltijas jūras piekraste.

Projekta ietvaros jauniešiem būs iespēja kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un apgūt jaunas zināšanas, kas ilgtermiņā sekmēs veselīgu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, uzlabos viņu mentālo veselību un veicinās viņu labsajūtas paaugstināšanos.

Projekta kopējais budžets: EUR 2389,67

Projekta vadītāja – Aija Strazda, e-pasts: aija.strazda@redcross.lv, tālr.: +371 67336653. 


Aicinām jauniešus: vebinārs “Skola. Panika. Es. Kurš uzvarēs?”

Ziņa publicēta 27.08.2020.

Aicinām jauniešus 31. augustā (15.00 – 17.00) piedalīties tiešsaistes vebinārā “Skola. Panika. Es. Kurš uzvarēs?”. Tā mērķis ir kopā ar psiholoģi Katrīnu Žaltkovsku izzināt, kas skolā ir tik biedējošs, veidus, kā uzvarēt bailes un paniku un kā likt tām atkāpties. Tāpat, vebinārā būs iespēja vairāk uzzināt, kas ir mentālā veselība un kā par to parūpēties.

Pieteikšanās elektroniski: https://ej.uz/vebinars_LSK

Vebinārs notiek LSK īstenotā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansētā projekta “Ķermeņa un prāta saspēle” ietvaros.

 


Aicinām Rīgas iedzīvotājus 22. augustā doties Apzinātības pārgājienā: Vecāķi – Mangaļsala

Ziņa publicēta 23.07.2020.

Aicinām Rīgas iedzīvotājus (no 13 līdz 30 gadiem) izmantot lielisku iespēju un 22. augustā piedalīties bezmaksas Apzinātības pārgājienā. kura laikā dalībnieki kopā ar psiholoģi mēros 6 km, lai ar dažādu uzdevumu palīdzību apzinātos sevi un savu lomu attiecībās ar līdzcilvēkiem (ģimeni, partneri u.c. cilvēkiem). Nodarbības mērķis ir radīt jauniešiem izpratni par emocionāli un fiziski veselīgām attiecībām gan mājās, gan izglītības un darba vidē. Apzinātības pārgājienu vadīs psiholoģe Indra Majore Dūšele.

Pasākums notiks LSK īstenotā projekta “Ķermeņa un prāta saspēle” ietvaros. Tā mērķis ir nodrošināt Rīgas iedzīvotājiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas vasarā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, mācīšanos un sniedzot atbalstu pārvarēt koronavīrusa slimības jeb COVID-19 radītās sekas.

Pasākuma norises laiks: 17:00 – 20:00.

Norises vieta: Vecāķi – Mangaļsala, Baltijas jūras piekraste.

Lai pieteiktu savu dalību pasākumam, aizpildi elektronisko pieteikuma anketu ŠEIT!

Pieteikšanās līdz 18. augustam. Vietu skaits pasākumā ierobežots.


Norisinājies pirmais koptreniņš un lekcija “Dzīve pēc COVID 19. Emociju sarunas”

Ziņa publicēta 23.07.2020.

16. jūlijā Rīgā, “Esenā. Pārdaugavas dārzos” notika pirmais no četriem projekta “Ķermeņa un prāta saspēle” pasākumiem “Informatīvs pasākums / koptreniņš”, kura pirmajā daļā dalībnieki varēja izkustēties un pievērsties savam ķermenim fitnesa treneres Martas Kāpiņas vadībā. Otrajā daļā dalībnieki vienojās kopīgā diskusijā un sarunās par to, kā COVID-19 pandēmija ir ietekmējusi mūsu emocionālo veselību, salīdzināt savas emocijas pandēmijas sākumā un tagad, kā tas ir ietekmējis mūsu uzvedību. Nodarbību vadīja psiholoģe Katrīna Žaltkovska.

Nākamie projekta pasākumi:

30. jūlijā “Informatīvs pasākums/koptreniņš II” par tēmu “Bailes un trauksme”

6. augustā “Informatīvs pasākums/koptreniņš III” par tēmu “Laika plānošana. Bezdarbība un aizņemtība”

22. augustā Vecāķi – Mangaļsala “Apzinātības pārgājiens”, ko vadīs psiholoģe Indra Majore Dūšele

 


Aicinām uz bezmaksas koptreniņu un pašizaugsmes nodarbību 6. augustā

Ziņa publicēta 23.07.2020.

Informācija precizēta 02.08.2020.

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” aicina Rīgas iedzīvotājus vecumā no 13 līdz 30 gadiem piedalīties bezmaksas vingrošanas nodarbībā kopā ar fitnesa treneri un pašizaugsmes trenera vadītā izglītojošā lekcijā “Laika plānošana. Bezdarbība un aizņemtība”.

Pasākums tiek rīkots projekta “Ķermeņa un prāta saspēle” ietvaros. Tā mērķis ir nodrošināt Rīgas iedzīvotājiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas vasarā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, mācīšanos un sniedzot atbalstu pārvarēt koronavīrusa slimības jeb COVID-19 radītās sekas.

6. augustā notiks trešais no četriem pasākumiem, kurā notiks:

 1. iepazīšanās ar projekta ideju,
 2. kopīga vingrošana ar fitnesa treneri,
 3. izglītojoša nodarbība “Laika plānošana. Bezdarbība un aizņemtība”, ko vadīs pašizaugsmes treneris Kristaps Kravalis.

Pasākuma norises laiks: 17:00 – 20:00. Norises vieta: LU Botāniskais dārzs Kandavas ielā 2 (pasākuma dalībniekiem ieeja teritorijā bez maksas)

Lai pieteiktu savu dalību pasākumam, aizpildi elektronisko pieteikuma anketu ŠEIT!

Pieteikšanās līdz 1. augustam. Vietu skaits pasākumā ierobežots.


LSK aicina uz koptreniņu un informatīvu pasākumu 30. jūlijā

Ziņa publicēta 16.07.2020.

Aicinām Rīgas iedzīvotājus (no 13 līdz 30 gadiem) izmantot lielisku iespēju un 30. jūlijā piedalīties bezmaksas koptreniņā un izglītojošā psiholoģes vadītā lekcijā. 

Pasākums notiks LSK īstenotā projekta “Ķermeņa un prāta saspēle” ietvaros. Tā mērķis ir nodrošināt Rīgas iedzīvotājiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas vasarā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, mācīšanos un sniedzot atbalstu pārvarēt koronavīrusa slimības jeb COVID-19 radītās sekas.

30. jūlijā notiks otrais no četriem pasākumiem, kurā notiks:

 1. iepazīšanās ar projekta ideju,
 2. kopīga vingrošana ar fitnesa treneri,
 3. izglītojoša nodarbība “Bailes un trauksme”, ko vadīs psiholoģe Nataļja Gudakovska.

Pasākuma norises laiks: 17:00 – 20:00. Norises vieta: Norises vieta: Tallinas iela 10, Tallinas ielas kvartāls. 

Lai pieteiktu savu dalību pasākumam, aizpildi elektronisko pieteikuma anketu ŠEIT!

Pieteikšanās līdz 25. jūlijam. Vietu skaits pasākumā ierobežots.


LSK aicina uz koptreniņu un informatīvo pasākumu 16. jūlijā

Ziņa publicēta 10.07.2020.

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” no 2020. gada 1. jūlija īsteno projektu “Ķermeņa un prāta saspēle”. Tā mērķis ir nodrošināt Rīgas iedzīvotājiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas vasarā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, mācīšanos un sniedzot atbalstu pārvarēt koronavīrusa slimības jeb COVID-19 radītās sekas.

16. jūlijā notiks pirmais no četriem pasākumiem, kurā notiks:

 1. iepazīšanās ar projekta ideju,
 2. kopīga vingrošana ar fitnesa treneri,
 3. izglītojoša nodarbība “Dzīve pēc COVID 19. Emociju sarunas”, ko vadīs psiholoģe Katrīna Žaltkovska.

Pasākuma norises laiks: 17:00 – 20:00. Norises vieta: “Esena. Pārdaugavas dārzi”.

Lai pieteiktu savu dalību pasākumam, aizpildi elektronisko pieteikuma anketu šeit: https://saite.lv/KGKvi

Pieteikšanās līdz 14. jūlijam. Vietu skaits pasākumā ierobežots.


LSK uzsāk projekta “Ķermeņa un prāta saspēle” īstenošanu

Ziņa publicēta 08.07.2020.

 

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) no 2020. gada 1. jūlija īsteno projektu “Ķermeņa un prāta saspēle”, ko finansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. 

Tā mērķis ir nodrošināt Rīgas iedzīvotājiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas vasarā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, mācīšanos un sniedzot atbalstu pārvarēt koronavīrusa slimības jeb COVID-19 radītās sekas.

Projekts tiks īstenots līdz 31. augustam un tā ietvaros LSK Rīgas iedzīvotājiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem organizēs šādas aktivitātes: 

16. jūlijs: informatīvais pasākums – koptreniņš

Iepazīšanās ar projekta ideju, kopīga vingrošana ar fitnesa treneri, savukārt otrajā daļā paredzēta izglītojoša nodarbība “Dzīve pēc COVID 19. Emociju sarunas”, ko vadīs psiholoģe Katrīna Žaltkovska. Pasākuma norises laiks: 17:00 – 20:00. Norises vieta: “Esena. Pārdaugavas dārzi”.


30. jūlijs: informatīvais pasākums – koptreniņš

Iepazīšanās ar projekta ideju, kopīga vingrošana ar fitnesa treneri un otrajā daļā izglītojoša nodarbība “Bailes un trauksme”, ko vadīs psiholoģe Nataļja Gudakovska. Pasākuma norises laiks: 17:00 – 20:00. Norises vieta: Tallinas iela 10, Tallinas ielas kvartāls. 


6. augusts: informatīvais pasākums – koptreniņš

Iepazīšanās ar projekta ideju, kopīga vingrošana ar fitnesa treneri un otrajā daļā izglītojoša nodarbība “Laika plānošana. Bezdarbība un aizņemtība”, ko vadīs pašizaugsmes treneris Kristaps Kravalis. Pasākuma norises laiks: 17:00 – 20:00. Norises vieta: LU Botāniskais dārzs Kandavas ielā 2 (pasākuma dalībniekiem ieeja teritorijā bez maksas)


22. augusts: informatīvs pasākums jauniešiem “Apzinātības pārgājiens”

Pārgājiena laikā dalībnieki kopā ar psiholoģi mēros 6 km, lai ar dažādu uzdevumu palīdzību apzinātos sevi un savu lomu attiecībās ar līdzcilvēkiem, t.sk. ģimeni un partnerattiecībās. Nodarbības mērķis būs radīt jauniešiem izpratni par emocionāli un fiziski veselīgām attiecībām gan mājās, gan izglītības/darba vidē. Apzinātības pārgājienu vadīs psiholoģe Indra Majore Dūšele. Pasākuma norises laiks: 17:00 – 20:00. Norises vieta – Vecāķi – Mangaļsala, Baltijas jūras piekraste.


Projekta ietvaros jauniešiem būs iespēja kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un apgūt jaunas zināšanas, kas ilgtermiņā sekmēs veselīgu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, uzlabos viņu mentālo veselību un veicinās viņu labsajūtas paaugstināšanos.