Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekts “Bezmaksas izglītojošas un veselības veicinošas ekskursijas Latvijas iedzīvotājiem vecuma grupā 55+”

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK), sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu, 20. augstā uzsāka bezmaksas izglītojošu un veselību veicinošu ekskursiju organizēšanu.

Liels paldies par ārkārtīgi lielo interesi dalībai veselības veicināšanas izglītojošajās ekskursijās! Informējam, ka 2019. gada 2. septembrī pieteikšanās aktivitātēm ir beigusies, jo grupas ir nokomplektētas visām ekskursijām gan septembrī, gan oktobrī. Atsaucoties uz lielo ieinteresētību, centīsimies rast iespējas rīkot līdzīga veida veselības veicināšanas pasākumus nākotnē, par tiem informēsim atsevišķi mājaslapā www.redcross.lv un Facebook lapā “Latvijas Sarkanais Krusts”. Paldies par sapratni!

Projekta īstenošanas periods: 2019. gada 20. augusts – 2020. gada 31. janvāris

Projekta Nr.: DL-19-170lī

Projekta mērķis: veicināt mērķa grupas iedzīvotājus būt aktīviem, iesaistīties fizisko aktivitāšu, veselīga uztura un garīgās veselības veicināšanas praktiskajās nodarbībās un radošajās darbnīcās, nodrošināt mērķa grupas aktivitātes, socializēšanos un veicināt interesi jaunu apskates objektu apmeklēšanai un izzināšanai.

Mērķa grupa: Latvijas iedzīvotāji vecuma grupā virs 55 gadiem

Projekta aktivitātes: Septembrī un oktobrī iedzīvotājiem tiks sniegta iespēja bez maksas doties ekskursijās uz Siguldu, Bausku, Ķemeriem, Jelgavu un Līgatni un izzināt dažas no skaistākajām dabas takām un apskates vietām Latvijā. To laikā tiks nodrošināta iespēja piedalīties:

?uztura speciālista,
?️‍♂️fizioterapeita,
?psihologa nodarbībās,
?radošajās darbnīcās,
?ēdienu un garšaugu maisījumu gatavošanas meistarklasēs,
gūstot vērtīgas teorētiskās un praktiskās zināšanas par savas veselības veicināšanu un aktīvu dzīvesveidu.

Aicinām ņemt vērā, ka viena persona drīkst doties vienā ekskursijā. Katra ekskursija sāksies plkst. 10:00 ar izbraukšanu no Dailes teātra stāvlaukuma (adrese: Brīvības iela 75, Rīga), atgriešanās Rīgā plānota plkst. 17:30. Ekskursijas programmā iekļautas pusdienas.

 

Atsaucoties uz lielo ieinteresētību, centīsimies rast iespējas rīkot līdzīga veida veselības veicināšanas pasākumus nākotnē, par tiem informēsim atsevišķi mājaslapā www.redcross.lv un Facebook lapā “Latvijas Sarkanais Krusts”. Paldies par sapratni!

Informācija par ekskursijām tiks publicēta LSK mājaslapā www.redcross.lvwww.veseligsridzinieks.lvLSK Facebook profilā un Veselīgs rīdzinieks Facebook profilā. Pieteikties ekskursijām var, zvanot pa tālruni 67686307 vai rakstot e-pastu uz ekskursijas@redcross.lv. Sīkāka informācija par programmu, zvanot pa tālruni 67686307.

Pakalpojumu finansē  Eiropas Sociālais fonds projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu! – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros.

Grafiks septembrim un oktobrim (zemāk katras ekskursijas programma):

Ekskursiju programmas: