Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Atbalsta sniegšana Ukrainas iedzīvotājiem vietējā un starptautiskā līmenī turpinās

Foto: Ukrainas SK brīvprātīgie dala siltās maltītes Ļvovas dzelzceļa stacijā. Ar vilcieniem uz relatīvi drošo pilsētu atbraukuši Ukrainas iedzīvotāji no valsts austrumu daļas. Ukrainas SK sagaida cilvēkus ar pārtiku un citu atbalstu. (Somijas SK)

LSK turpina aktīvi sadarbojoties ar valsts institūcijām un nevalstiskajām organizācijām, lai visā Latvijas teritorijā sniegtu nepieciešamo palīdzību Ukrainas bēgļiem. 

Aktuālās palīdzības programmas, ko LSK piedāvā bēgļiem no Ukrainas

LSK SNIEGTAIS ATBALSTS UKRAINAS IEDZĪVOTĀJIEM: UZZINI VAIRĀK

Lielā talka Rēzeknē

30. aprīlī LSK Latgales Komiteja organizēja lielo talku, kurā labprāt piedalījās arī Ukrainas bēgļi. Talkas laikā notika kopīga komitejas teritorijas sakopšana. Pēc čaklās strādāšanas talkas dalībniekus sagaidīja kopīgs pikniks pie ugunskura, kas Latvijā siltajos gadalaikos ir izplatīta tradīcija. Pateicoties Lielajai talkai, bēgļiem izdevās iepazīt nelielu daļu Latvijas kultūras.

Konference “Pašvaldību un NVO loma jauniebraucēju uzņemšanā un iekļaušanā”

28. aprīlī LSK pārstāve piedalījās konferencē “Pašvaldību un NVO loma jauniebraucēju uzņemšanā un iekļaušanā”, kas notika Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra konferenču zālē, Eduarda Smiļģa ielā 46, Rīgā. Konferencē tika apskatītas tādas tēmas kā NVO pieredze atbalsta sniegšanā Ukrainai un Ukrainas iedzīvotāju uzņemšanā, brīvprātīgo loma Ukrainas iedzīvotāju atbalsta centra nodrošināšanā, sadarbības pasākumi savstarpējās mijiedarbības veicināšanai un citas tēmas.

 

Pateicoties sabiedrības izrādītajai neizmērojamajai līdzdalībai, praktiskai palīdzībai un finansiāliem ziedojumiem, ir iespēja tik lielā apjomā sniegt nepieciešamo atbalstu karadarbībā cietušajiem cilvēkiem un viņu ģimenēm!
Kopā varam palīdzēt!
 

Jau vairāk kā divus mēnešus Ukrainā notiek nežēlīgs karš, izraisot vispārējo humāno krīzi reģionā. Starptautiskā Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness (SSKSP) kustība – SSKSP federācija, Starptautiskā SK komiteja (SSKK) un SK un SP nacionālās biedrības – Eiropā un pasaulē cieši sadarbojas, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem. Daudzviet palīdzības sniegšana ir apgrūtināta, noritot aktīvām kaujām konkrētos reģionos, tomēr SK darbinieki un brīvprātīgie nenogurstoši atrod veidus, kā sniegt nepieciešamo palīdzību.

Tev varētu arī interēsēt:

Adamovā notikušas sporta spēles Ukrainas bēgļu ģimenēm

Pasākums veltīts Pasaules bēgļu dienai, ko atzīmē 20. jūnijā.

Pasaules bēgļu diena: katram stāstam ir nozīme

Katra bēgļa stāstam ir nozīme, jo tas atspoguļo tūkstošiem citu cilvēku pieredzi.

EAFVP LSK izdales punktu darba laiks svētkos: Rīga, Jūrmala

20.jūnijā 2022 Sociālais atbalsts
Izdales punktu darba laiks svētkos: Rīga, Jūrmala

Frančesko Roka atkārtoti kļuvis par Starptautiskās SKSP federācijas Prezidentu

20.jūnijā 2022 Starptautiskā sadarbība
Frančesko Roku ievēlēja 192 SKSP nacionālo biedrību pārstāvji federācijas 23. Ģenerālajā asamblejā Ženēvā, Šveicē.