Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas

“Maxima Latvija” sadarbībā ar LSK un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāju “Mars Latvia” uzsākusi kampaņu “Mīluļu dienas”. Kampaņas mērķis ir kopīgiem spēkiem palīdzēt tām ģimenēm un viņu mājdzīvniekiem, kuriem tas ir nepieciešams visvairāk, nodrošinot mājas mīluļiem pilnvērtīgas un sabalansētas maltītes. Arī šogad ikvienam ir iespēja iesaistīties šajā kampaņā. Akcija ilgs līdz 29. maijam iegādājoties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā, ikviens var atbalstīt maznodrošinātos iedzīvotājus un sniegtu iespēju viņiem parūpēties par saviem četrkājainajiem draugiem. Par katru nopirkto kilogramu dzīvnieku pārtikas, 100 grami tiks ziedoti maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem.

 

Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem. Ar šo saziedoto barības apjomu bija iespējams nodrošināt 129 500 pilnvērtīgas maltītes. Kampaņas organizatori aicina būt atsaucīgiem arī šogad un kopā nodrošināt maltītes maznodrošinātiem mājas mīluļiem visā Latvijā.

 

“Mājdzīvnieki ir tie, kas sniedz mums emocionālu atbalstu un māju sajūtu, taču rūpes par tiem ir dārgas un prasa regulārus finansiālus izdevumus. Pateicoties sadarbībai ar “Maxima Latvija” un SIA “Mars Latvia”, varam atbalstīt tās sabiedrības grupas, kas ir mazāk aizsargātas, un sniegt tām iespēju nodrošināt pilnvērtīgu maltīti saviem mājas mīluļiem. “Mīluļu dienas” ir patiesi sirsnīga un nozīmīga kampaņa, kas dod iespēju katram atcerēties, cik svarīgi dzīvē ir mūsu četrkājainie draugi un cik svarīgi ir padot roku kādam, kuram tas nepieciešams visvairāk,” stāsta “Latvijas Sarkanais Krusts” prezidents Viktors Jaksons.

 

“Mūsu mājdzīvnieki ir daļa no ģimenes un ar savu uzticību nepieviļ nevienu mirkli, līdz ar to, ir būtiski parūpēties par tiem un nodrošināt labsajūtu ikdienā. Pilnvērtīga un sabalansēta maltīte ir pamats šādai labsajūtai. Kampaņa “Mīluļu dienas” ļauj atbalstīt tos mājdzīvnieku saimniekus, kuriem ikdienas izdevumi jāplāno īpaši rūpīgi. Ziedojot maltītes maznodrošināto mīluļiem, sadarbībā ar uzticamajiem partneriem un ikvienu no jums, mēs ceram padarīt maltītes nodrošināšanu nevis par smagu izvēli, bet par priekpilnu iespēju. Sirsnīgi aicinām arī mūsu veikalu pircējus iesaistīties šajā kampaņā, ziedojot maznodrošināto mājdzīvniekiem,” komentē “Maxima Latvija” korporatīvo komunikāciju projektu vadītāja Laura Bagātā.

 

“Viena no “Mars” pamatvērtībām ir rūpēties, lai mūsu četrkājainie draugi būtu pārtikuši un laimīgi, neatkarīgi vai viņi dzīvo pie saviem mājdzīvnieku vecākiem vai patversmē. Pilnvērtīgs uzturs ietekmē viņu dzīves kvalitāti – barības vielas nodrošina enerģiju un ļauj būt veselīgiem, tādēļ ir svarīgi, ka ražojam labas kvalitātes, ilgtspējīgi iegūtus un iepakotus pārtikas produktus. Esam lepni, ka varam ziedot mūsu mājdzīvnieku barību un būt daļai no šīs labdarības aktivitātes kopā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” un “Maxima” klientu atbalstu,” saka Skaiste Sruogaite, “Mars” Korporatīvu attiecību direktore Baltijas, Balkānu un Adrijas jūras valstīs un Izraēlā.

 

Kampaņas “Mīluļu dienas” ietvaros no 16. maija līdz 29. maijam aicinām iegādāties “Whiskas”, “Sheba”, “Perfect Fit”, “Pedigree” un “Cesar” zīmola produkciju “Maxima” veikalos, kur par katru nopirkto kilogramu 100 gramus SIA “Mars Latvia” ziedos maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem.

 

Papildu informācija:

Laura Bagātā

SIA “Maxima Latvija” pārstāve

Tālr.: 27003949

e-pasts: laura.bagata@maxima.lv

www.maxima.lv

Tev varētu arī interēsēt:

Dambja iznīcināšana vēl vairāk pastiprina humāno krīzi Ukrainā

08.jūnijā 2023 Starptautiskā sadarbība
6. jūnija rītā ticis iznīcināts Kahovkas HES dambis, izraisot plašus plūdus. Kahovkas ūdenskrātuve 240 kilometru garumā stiepjas cauri Hersonas, Krimas, Mikolajavas, Dņepropetrovskas un Zaporožjas apgabaliem. Tas ir viens no lielākajiem ūdens avotiem Ukrainas dienvidos, tai skaitā, nodrošinot dzeramo ūdeni.   Ukrainas SK iesaistās palīdzības sniegšanā Ukrainas Sarkanais Krusts ir aktīvi palīdz iedzīvotājiem 24/7, sadarbojoties ar …

Noslēgusies labdarības akcija “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

06.jūnijā 2023 Komitejas
Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti.

Pēc 3 gadu pārtraukuma LSK norisinājušās pirmās palīdzības sacensības

06.jūnijā 2023 Pirmā palīdzība
Sacensību laikā komandas sacenšas pirmās palīdzības sniegšanā vairākos etapos.

LSKJ Balvu nodaļa piedalās suņu pastaigu laukuma atklāšanā

06.jūnijā 2023 Jaunieši
LSKJ Balvu jaunieši pasākuma apmeklētājiem sniedza informāciju kā rīkoties, ja cilvēku sakodis suns.

LSK darbinieki un brīvprātīgie mācās no kolēģiem Eiropā

06.jūnijā 2023 Starptautiskā sadarbība
Kopā notikušas 4 mācības 3 dažādās valstīs.

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.