Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

18. Veselības dienas noslēgušās: foto apskats

10.augustā 2016 Veselības dienas

Ziņa publicēta 10.08.2016.

Augusta pirmās nedēļas nogalē, no 5. līdz 7.augustam, norisinājās biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” organizētās Latvijas medicīnas un sociālās aprūpes darbinieku Veselības dienas. Ap 1400 cilvēku vecumā piedalījās, lai satiktos, mērotos spēkiem sportiskajās disciplīnās un atpūstos kopā ar pārējiem medicīnas darbiniekiem. Dalībnieku vecuma grupa mērojama no pāris mēnešiem līdz par 70 gadiem.

Sportiskais pasākums notika atpūtas kompleksā “Turbas”, kas atrodas Tīnūžu pagastā, Ikšķiles novadā. 18. Veselības dienas tika rīkotas, sadarbībā ar LR Veselības ministriju, Latvijas Ārstu Biedrību un Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrību. Sporta svētku norisi un gaisotni nodrošināja “ATC Eži”.

Komandu kopvērtējumā uzvarēja komanda “Mazuļi”, 2.vietā atstājot sīvākos konkurentus – komandu “Tērvete” un 3.vietā – komandu “Saulainā karavāna”. Pilns kopvērtējums pieejams ŠEIT! .

 

Paldies visiem aktīvajiem dalībniekiem, veselības dienu atbalstītājiem un sponsoriem! Tiekamies jau nākamgad – augusta pirmajā nedēļas nogalē jau 19. LSK veselības dienās!

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.

Bērni ar īpašām vajadzībām un viņu draugi Jūrmalā piedalījušies integrētajā nometnē

04.augustā 2022 Sociālais atbalsts
Nometne notika ESF projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā” ietvaros.

Sociālais centrs “Valka” aicina darbā aprūpētājus uz nenoteiktu laiku

03.augustā 2022 Sociālais atbalsts
SAC “Valka” ir ilgstošas sociālās aprūpes institūcija, kas nodrošina sociālo aprūpi personām, kas veselības vai vecuma dēļ par nespēj sevi aprūpēt.

Aktīvie Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā pa maršrutu “Nepazīstamā Vecrīga”

Pastaiga sākās Ūdensvada ielā, tad tika iepazītas Peldu un Mārstaļu ielas.

Ar vērienīgu mentālās veselības dienu noslēdzas projekts “Elpo, lai priecātos 3”

01.augustā 2022 Jaunieši
Projektu aktīvi īstenojusi LSK Rīgas komitejas jauniešu nodaļa.