Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Vasaras skolā padziļinās iemaņas pirmās palīdzības sniegšanā

20.augustā 2015 Uncategorized

Katru gadu biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” Valkas komitejas darbinieki, Sarkanā Krusta nodaļu aktīvisti un brīvprātīgie, sadarbībā ar Smiltenes novada Izglītības pārvaldi, organizē sacensības pirmās palīdzības sniegšanā. Sacensībās aicināti piedalīties Smiltenes, Valkas un Strenču novada izglītības iestāžu audzēkņi.

Šī gada maijā jauniešu kopas pulcējās Palsmanē, lai parādītu savas mācību gada laikā apgūtās zināšanas un prakstiskās iemaņas. Šoreiz labākos rezultātus ieguva Smiltenes ģimnāzijas komanda. Atbilstoši sacensību nolikumam, uzvarētājiem jāpārstāv Valkas reģionu republikāniskajās sanitāro kopu sacensībās.

LSK Valkas komiteja kā vienu no balvām šai komandai organizē vasaras skolu. Trīs dienās no 24.augusta līdz 26 augustam jauniešiem būs iespēja kopā atpūsties, padziļināt zināšanas un nostiprināt praktiskās iemaņas pirmās palīdzības sniegšanā, uzzināt par Sarkanā Krusta darbības prioritātēm un dažādām aktivitātēm. Ieplānota iepazīšanās ar Valkas un Valgas pilsētas skaistākajām un interesantākajām vietām, tikšanās ar Valgas pilsētas Sarkanā Krusta organizācijas pārstāvjiem.

P1030165 P1030164 P1030163

Tev varētu arī interēsēt:

Projekts “Brīvprātīgā darba spēks”: dalībnieki dalās gūtajā pieredzē

20.februārī 2020 Jaunieši
11. janvārī LSKJ brīvprātīgie dalījās iegūtajā pieredzē un zināšanās, ko ieguva Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Brīvprātīgā darba spēks” (The Power of volunteering). Jauniešiem bija iespēja piedalīties aktivitātēs par tādiem tematiem kā pirmā palīdzība, Sarkanā Krusta kustība un starptautiskā humanitārās tiesības. Projekta partneri ir Itālijas Sarkanais Krusts – Toskānas komiteja, kuri arī savukārt nodevuši projektā gūto …

Ķīnas Sarkanais Krusts palīdz cilvēkiem Ķīnā, kurus ietekmē Koronavīruss

Ķīnas Sarkanā Krusta brīvprātīgie nenogurstoši palīdz cilvēkiem, kurus Ķīnā ietekmē Korona vīruss.

Sesto reizi izskan Pateicības koncerts asinsdonoriem

15. februārī kinoteātrī “Splendid Palace” jau sesto gadu pēc kārtas izskanēja Pateicības koncerts asinsdonoriem.

Palīdzība cietušajiem Austrālijas ugunsgrēkos

14.februārī 2020 Palīdzība citām valstīm
Apkopoti Latvijas iedzīvotāju ziedojumi un saņemtie finansiālie līdzekļi no LR Ārlietu ministrijas.

Sociālā darbinieka un mentora atbalstu saņēmuši 81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu

Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalstu  saņēmuši  81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu.

Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku izdales punkts Jelgavā, Pasta 26

04.februārī 2020 Sociālais atbalsts
Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku LSK izdales punkts Jelgavā, Pasta 26