Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Starptautiskā konferencē “Passworld 2016 Latvija” LSK prezentē mentoru praktiski sniegtās palīdzības datus

Ziņa publicēta 11.10.2016.

6.oktobrī Rīgā notika starptautiska konference “Passworld 2016 Latvija”, kurā eksperti diskutēja par imigrantu integrācijas procesiem, problēmsituācijām un aizspriedumiem sabiedrībā.

Tajā piedalījās Latvijas valsts iestāžu un pašvaldību pārstāvji, nevalstiskās organizācijas, sociālo dienestu darbinieki, skolu direktori, psihologi, sociālie pedagogi, augstskolu studenti un citi interesenti, lai izvērtētu un iepazītos ar Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Horvātijas pārstāvju pieredzi imigrantu integrācijas pasākumu īstenošanā.

Dalībnieku vidū bija arī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” pārstāvji, publiski prezentējot LSK sociālo darbinieku un sociālo mentoru sniegto praktisko atbalstu patvēruma meklētājiem un bēgļiem pēdējo 6 mēnešu laikā, kā arī aktīvi piedalījās darba grupās, uzzinot citu valstu ekspertu labo pieredzi un diskutējot par labākajiem risinājumiem konkrētos jautājumos.

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinām seniorus piedalīties veselīgajās pastaigās Rīgā

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” un Rīgas domes Labklājības departaments aicina seniorus piedalīties bezmaksas veselīgajās pastaigās. Pastaigas tiks organizētas divos maršrutos: Kronvalda parks un tā apkārtne un Kalnciema iela un tās apkārtne. Pastaigas notiks gidu pavadībā un to laikā, sporta trenera vadība tiks organizētas fiziskas aktivitātes.  Maršruti Kronvalda parks un tā apkārtne 2020. gada 21. jūlijs …

LSKJ aicina uzzināt kā dzīvot zaļāk vienkārši

02.jūlijā 2020 Jaunieši
Katrā jūlija pirmdienā LSKJ jaunieši piedalīsies tiešsaistes intervijās par zaļāku dzīvesveidu.

Noslēdzies projekts “Drosme zināt”: jaunieši piedalās āra treniņā

01.jūlijā 2020 Projekti
Noslēdzies projekts "Drosme zināt": jaunieši piedalās āra treniņā

Pārvērtības piedzīvo LSK Īslaicīgās sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs “Skola”

01.jūlijā 2020 Sociālie centri
Projekta ietvaros pārvērtības piedzīvo Īslaicīgās sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs "Skola", Talsu novadā.

LSK SAC “Krustceles” klienti atzīmē Vasaras saulgriežu svētkus

25.jūnijā 2020 Sociālie centri
23. jūnijā LSK Kurzemes komitejas Sociālās aprūpes centra "Krustceles" iemītnieki atzīmēja Līgo.