Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Sesto reizi izskan Pateicības koncerts asinsdonoriem

2020. gada 15. februārī kinoteātrī “Splendid Palace” jau sesto gadu pēc kārtas izskanēja Pateicības koncerts asinsdonoriem, kuru organizēja Valsts asinsdonoru centrs (VADC) un biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK).

Koncerta mērķis bija izteikt pateicību un godināt aktīvākos donorus, kuri nesavtīgi devušies ziedot asinis un to komponentes, palīdzot neskaitāmu cilvēku dzīvību glābšanā. Tāpat, koncerta laikā ikviens tika aicināts palīdzēt arī turpmāk: ziedot asinis, organizēt izbraukumus un Donoru dienas Latvijas novados.

Klātesošos un koncerta skatītājus otrpus televīzijas ekrāniem uzrunāja Veselības ministre Ilze Viņķele, LSK ģenerālsekretārs Uldis Līkops un VADC vadītāja Egita Pole.

LSK vārdā sakām lielu paldies pieciem Goda donoriem – Uldim Veinbergam (79 asins ziedošanas reizes), Gaļinai Vasiļevskai (110 asins ziedošanas reizes), Intai Rubulei (91 asins ziedošanas reize), Ilonai Kalniņai (70 asins ziedošanas reizes) un Sandim Stepiņam (52 asins ziedošanas reizes).  Statistiski piecu Goda donoru ziedotās asinis palīdzējušas glābt 1197 cilvēku veselību un dzīvības.

Kā pateicību katrs Goda donors saņēma īpašus LSK izgatavotus apbalvojumus, goda rakstu no VADC un dāvanas no koncerta organizatoriem un atbalstītājiem.

Ar skanīgiem un krāsainiem priekšnesumiem parūpējās Matīss Pavītols, Guntars Račs un “Saldās sejas”, MØNTA un Gatis Mūrnieks, grupas “KEKSI” un “Tautumeitas” un dziedātāja Marta Grigale. Savukārt, par vakara sirsnīgo atmosfēru gādāja koncerta vadītājs Mārtiņš Kagainis.  

Paldies ikvienam pasākuma organizēšanā iesaistītajam un LSK brīvprātīgajiem.

Pasākuma tiešraidi nodrošināja kanāls “Rīga TV24”.

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSKJ jaunieši viesojas CHAULA TV un stāsta par “Zaļo jūliju”

10.jūlijā 2020 Jaunieši
10. jūlijā LSKJ jaunieši viesojās ChaulaTV un pastāstīja par "Zaļo jūliju" un citām LSKJ aktivitātēm.

LSKJ jaunieši Ādažu novadā bērniem māca pirmo palīdzību

10.jūlijā 2020 Jaunieši
30. jūnijā LSKJ pārstāvji viesojās bērnu nometnē “Iespēju misija” Ādažu novadā, mācot pirmo palīdzību.

LSK aicina uz koptreniņu un informatīvo pasākumu

10.jūlijā 2020 Projekti
LSK aicina Rīgas iedzīvotājus (13 - 30 gadi) piedalīties koptreniņā / informatīvā pasākumā!

LSKJ aicina piedalīties apzinātības pārgājienā

10.jūlijā 2020 Jaunieši
17. jūlijā LSKJ Rīgas nodaļas jaunieši aicina piedalīties apzinātības pārgājienā pa Saulkrastu saulrieta taku.

LSKJ Daugavpils jaunieši piedalās pasākumā Baltkrievu kultūras centrā

09.jūlijā 2020 Komitejas
17. jūnijā Baltkrievu kultūras centrā Daugavpilī LSK Daugavpils komitejas jaunieši piedalījās pasākumā "Atvērto durvju dienu".

Skolēni Daugavpilī mācās par drošību vasarā

09.jūlijā 2020 Komitejas
19. jūnija LSK Daugavpils komitejas jaunieši Daugavpils Centra vidusskolā rīkoja pasākumu "Drošība vasarā".