Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Sesto reizi izskan Pateicības koncerts asinsdonoriem

2020. gada 15. februārī kinoteātrī “Splendid Palace” jau sesto gadu pēc kārtas izskanēja Pateicības koncerts asinsdonoriem, kuru organizēja Valsts asinsdonoru centrs (VADC) un biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK).

Koncerta mērķis bija izteikt pateicību un godināt aktīvākos donorus, kuri nesavtīgi devušies ziedot asinis un to komponentes, palīdzot neskaitāmu cilvēku dzīvību glābšanā. Tāpat, koncerta laikā ikviens tika aicināts palīdzēt arī turpmāk: ziedot asinis, organizēt izbraukumus un Donoru dienas Latvijas novados.

Klātesošos un koncerta skatītājus otrpus televīzijas ekrāniem uzrunāja Veselības ministre Ilze Viņķele, LSK ģenerālsekretārs Uldis Līkops un VADC vadītāja Egita Pole.

LSK vārdā sakām lielu paldies pieciem Goda donoriem – Uldim Veinbergam (79 asins ziedošanas reizes), Gaļinai Vasiļevskai (110 asins ziedošanas reizes), Intai Rubulei (91 asins ziedošanas reize), Ilonai Kalniņai (70 asins ziedošanas reizes) un Sandim Stepiņam (52 asins ziedošanas reizes).  Statistiski piecu Goda donoru ziedotās asinis palīdzējušas glābt 1197 cilvēku veselību un dzīvības.

Kā pateicību katrs Goda donors saņēma īpašus LSK izgatavotus apbalvojumus, goda rakstu no VADC un dāvanas no koncerta organizatoriem un atbalstītājiem.

Ar skanīgiem un krāsainiem priekšnesumiem parūpējās Matīss Pavītols, Guntars Račs un “Saldās sejas”, MØNTA un Gatis Mūrnieks, grupas “KEKSI” un “Tautumeitas” un dziedātāja Marta Grigale. Savukārt, par vakara sirsnīgo atmosfēru gādāja koncerta vadītājs Mārtiņš Kagainis.  

Paldies ikvienam pasākuma organizēšanā iesaistītajam un LSK brīvprātīgajiem.

Pasākuma tiešraidi nodrošināja kanāls “Rīga TV24”.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Kā sevi pasargāt no COVID-19?

(Papildināta informācija: 27.03.2020.) Piedāvājam iepazīties ar Pasaules Veselības organizācijas izstrādātajiem ieteikumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Koronavīrusu COVID-19.

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis “ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam” izsniegtu kvalitātes zīmi

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis "Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam" speciālu kvalitātes zīmi

LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši piegādā pārtiku vecāka gadagājuma cilvēkiem

27.martā 2020 Jaunieši
Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Daugavpils pilsētas komitejas Jauniešu nodaļas jaunieši atsaukušies uz vecāka gadagājuma cilvēku lūgumu palīdzēt nopirkt un piegādāt produktus.

Pasargā sevi un citus – turies 2 metrus atstatus no citiem

Priecājamies par ikvienu, kurš ievēro fizisko distancēšanos, sargājot gan sevi, gan apkārtējos.

“Latvijas Sarkanais Krusts” aicina atbalstīt maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus

26.martā 2020 Sociālais atbalsts
Laikā, kad īpašas rūpes un uzmanība tiek pievērsta veselībai, nevajag aizmirst arī par mājas mīluļiem. “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar “Mars Latvia” un “Maxima” aicina ziedot suņu un kaķu barību maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju mīluļiem.

LSKJ jaunieši tiekas Rēzeknē

26.martā 2020 Jaunieši
No 29. februāra līdz 1. martam biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienības “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) nodaļu pārstāvji tikās Rēzeknē,  lai kopā diskutētu, mācītos un dalītos pieredzē par jauniešu nodaļas spēku, tēlu, organizācijas pamatprincipiem, nodaļas dzīves un aktivitāšu organizēšanas soļiem un izaicinājumiem. Sakām paldies LSKJ Daugavpils un LSKJ Rēzeknes nodaļu pārstāvjiem un projekta “Rosība Burtniekā” …