Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

SAC “Derpele” aktīvi noris pasākums “Jautrie starti rudens gaidās”

28.septembrī 2020 Sociālie centri

17. septembrī LSK sociālajā aprūpes centrā “Derpele” Īslīcē norisinājās sportiskas aktivitātes. Lai gan laika prognozes nebija tās iepriecinošākās, tika solīts vējš un vētra, centra darbinieki pieņēma drosmīgu lēmumu iecerēto pasākumu neatcelt.

Pasākumā “Jautrie starti rudens gaidās” centra klientiem bija iespēja piedalīties šautriņu mešanā, skārdeņu nogāšanas disciplīnā, bumbas ripināšanā cauri riņķim, frisbija šķīvīša mešanā un citās aktivitātēs. Dažas centra klientes atminējušās, kā jaunībā riņķus griezušas ap kājām, rokām, kaklu un vidukli. Kungi vairāk bumbas spēruši cauri mērķiem, dāmas, savukārt, to paveikušas ar ripināšanas un stumšanas palīdzību. Izaicinoša bija arī šautriņu mešanas disciplīna, jo tās, metot mērķi, lidojušas uz visām pusēm.

Viena no klientēm, kurai nu jau apritējis 101. dzīves gads atzina: “Pirmo reizi mūžā turēju rokā šautriņu. Kaut kā nesanāca, bet vajadzētu patrenēties”.

Komandas sastāvēja no pieciem cilvēkiem, kuras savā starpā sacentās arī grupu disciplīnās, piemēram, stafetēs, kur spēkus nācās pārbaudīt roku veiklībā un precizitātē, piemēram florbola bumbiņas ietērpjot cimdos un piesienot tos pie nūjas. Tāpat, komandu dalībniekiem nācās ietērpties maskās, bahilās un halātos un tā tērptiem jāprot iemest grozā dažādu izmēru bumbas.

Pasākuma laikā tika organizētas vēl dažādas citas disciplīnas. Starpbrīžos dalībniekiem tika piedāvāta viktorīna par septembra mēnesi – atzīmējamās dienas, personības utt.

Pasākuma noslēgumā visi mielojās ar uz ugunskura vārītu zupu un piedalījās apbalvošanā. Tāpat, dalībnieki tika cienāti ar kēksiem un kvasu. Skanīgākai noskaņai notika arī sadziedāšanās ar “Pūt vējiņi”, “Nāk rudentiņis” un citām pazīstamām latviešu dziesmām.

Sakām paldies ikvienam pasākuma dalībniekam un tā organizatoriem, darbiniekiem un visiem iesaistītajiem.

Tev varētu arī interēsēt:

COVID-19: aktualizēta informācija par valdības lēmumu saistībā ar vīrusa izplatības ierobežošanu

Balstoties uz Veselības ministrijas publiski sniegto informāciju, esam izveidojuši uzskates materiālus saistībā ar valdības lēmumu saistībā ar COVID-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem. 

Radio “PIECI.LV”: stāsts par cerību un brīvprātīgo darbu LSK

19.oktobrī 2020 Jaunieši
12. oktobrī radio “PIECI.LV” ēterā izskanēja raidījuma “Kā ir būt” 6. epizode, kurā viesojās LSKJ vadītāja Sigita Skujiņa. Raidījuma tēma ir cerība – tajā diskutēts, kas ir cerība, kur tā rodas.

Karlīna Caune: jābeidz kautrēties par mēnešreizēm (Delfi.lv)

19.oktobrī 2020 Sociālais atbalsts
Kampaņa #ZiedoMeitenēm: portāla "Delfi" raksts "Jābeidz kautrēties par mēnešreizēm! Īpašā akcijā trūcīgām meitenēm ziedos higiēnas preces"

Pirmās palīdzības apmācības: aicinām pieteikties

19.oktobrī 2020 Pirmā palīdzība
LSK vairākas reizes mēnesī organizē pirmās palīdzības apmācības. Grafiks atjaunots 19.10.2020.

Turpinās palīdzības sniegšana Austrālijas ugunsgrēkos cietušajiem

16.oktobrī 2020 Starptautiskā sadarbība
Palīdzība cietušajiem tiek nodrošināta joprojām.

LSK piedalās Latvijas Jaunatnes padomes 28. dzimšanas dienas atzīmēšanā

16.oktobrī 2020 Jaunieši
Atzīmējot Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) 28. dzimšanas dienu, jaunatnes organizācijas 25. septembrī tika aicinātas piedalīties LJP organizētā forumā.