Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Rīgā noritējusi Norvēģijas SK Oppland komitejas un LSK Latgales komitejas sadarbības sapulce

07.janvārī 2020 Starptautiskā sadarbība

2020. gada 6. janvārī, Rīgā notika priecīga atkalredzēšanās ar Norvēģijas Sarkanā Krusta Oppland komitejas pārstāvjiem, kas ieradušies vizītē, lai pārrunātu sadarbības aktivitātes 2020. gadam nu jau ar 6 gadus ilgo sadarbības partneri –  biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Latgales komiteju un ar LSK sekretariāta pārstāvjiem.

Līdz šim kopā piedzīvota sociālas palīdzības sniegšana un izglītošana ar līderismu un procesu vadību saistītos tematos Rēzeknes un Rēzeknes novada iedzīvotājiem, kā arī Rēzeknes jaunieši un darbinieki mācījušies no Norvēģijas pieredzes jauniešu iesaistē brīvprātīgajā darbā, atbalsta sniegšanā cilvēkiem dažādās grūtībās, tostarp bēgļiem un patvēruma meklētājiem.

Tā kā nesen izveidota Latgales komiteja, apvienojot darbību Rēzeknē un Ludzā, sadarbība ar Norvēģijas kolēģiem tiks paplašināta arī Ludzas teritorijā.

Oppland komiteju pārstāvēja tās vadītājs Ragnars Imsets (Ragnar Imset), brīvprātīgā sociālajos jautājumos Marte Eika un jaunatnes vadītāja Margrete Tāruda (Taarud). Savukārt, Latgales komiteju pārstāvēja tās priekšsēdētāja Ilona Bondarenko un jaunatnes vadītāja Eva Rubene. Par sadarbības globālajiem aspektiem sarunās pievienojās LSK sekretariāta pārstāves – Jaunatnes vadītāja Sigita Skujiņa, Jaunatnes biroja vadītāja Evija Eglīte un starptautisko un sabiedrisko attiecību vadītāja Agnese Trofimova.

Tusen takk (paldies), Oppland Røde Kors! 😊

Tev varētu arī interēsēt:

Kā sevi pasargāt no COVID-19?

Piedāvājam iepazīties ar Pasaules Veselības organizācijas izstrādātajiem ieteikumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Koronavīrusu COVID-19.

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis “ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam” izsniegtu kvalitātes zīmi

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis "Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam" speciālu kvalitātes zīmi

LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši piegādā pārtiku vecāka gadagājuma cilvēkiem

27.martā 2020 Jaunieši
Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Daugavpils pilsētas komitejas Jauniešu nodaļas jaunieši atsaukušies uz vecāka gadagājuma cilvēku lūgumu palīdzēt nopirkt un piegādāt produktus.

Pasargā sevi un citus – turies 2 metrus atstatus no citiem

Priecājamies par ikvienu, kurš ievēro fizisko distancēšanos, sargājot gan sevi, gan apkārtējos.

“Latvijas Sarkanais Krusts” aicina atbalstīt maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus

26.martā 2020 Sociālais atbalsts
Laikā, kad īpašas rūpes un uzmanība tiek pievērsta veselībai, nevajag aizmirst arī par mājas mīluļiem. “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar “Mars Latvia” un “Maxima” aicina ziedot suņu un kaķu barību maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju mīluļiem.

LSKJ jaunieši tiekas Rēzeknē

26.martā 2020 Jaunieši
No 29. februāra līdz 1. martam biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienības “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) nodaļu pārstāvji tikās Rēzeknē,  lai kopā diskutētu, mācītos un dalītos pieredzē par jauniešu nodaļas spēku, tēlu, organizācijas pamatprincipiem, nodaļas dzīves un aktivitāšu organizēšanas soļiem un izaicinājumiem. Sakām paldies LSKJ Daugavpils un LSKJ Rēzeknes nodaļu pārstāvjiem un projekta “Rosība Burtniekā” …