Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Rīgā noritējusi Norvēģijas SK Oppland komitejas un LSK Latgales komitejas sadarbības sapulce

07.janvārī 2020 Starptautiskā sadarbība

2020. gada 6. janvārī, Rīgā notika priecīga atkalredzēšanās ar Norvēģijas Sarkanā Krusta Oppland komitejas pārstāvjiem, kas ieradušies vizītē, lai pārrunātu sadarbības aktivitātes 2020. gadam nu jau ar 6 gadus ilgo sadarbības partneri –  biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Latgales komiteju un ar LSK sekretariāta pārstāvjiem.

Līdz šim kopā piedzīvota sociālas palīdzības sniegšana un izglītošana ar līderismu un procesu vadību saistītos tematos Rēzeknes un Rēzeknes novada iedzīvotājiem, kā arī Rēzeknes jaunieši un darbinieki mācījušies no Norvēģijas pieredzes jauniešu iesaistē brīvprātīgajā darbā, atbalsta sniegšanā cilvēkiem dažādās grūtībās, tostarp bēgļiem un patvēruma meklētājiem.

Tā kā nesen izveidota Latgales komiteja, apvienojot darbību Rēzeknē un Ludzā, sadarbība ar Norvēģijas kolēģiem tiks paplašināta arī Ludzas teritorijā.

Oppland komiteju pārstāvēja tās vadītājs Ragnars Imsets (Ragnar Imset), brīvprātīgā sociālajos jautājumos Marte Eika un jaunatnes vadītāja Margrete Tāruda (Taarud). Savukārt, Latgales komiteju pārstāvēja tās priekšsēdētāja Ilona Bondarenko un jaunatnes vadītāja Eva Rubene. Par sadarbības globālajiem aspektiem sarunās pievienojās LSK sekretariāta pārstāves – Jaunatnes vadītāja Sigita Skujiņa, Jaunatnes biroja vadītāja Evija Eglīte un starptautisko un sabiedrisko attiecību vadītāja Agnese Trofimova.

Tusen takk (paldies), Oppland Røde Kors! 😊

Tev varētu arī interēsēt:

Projekts “Brīvprātīgā darba spēks”: dalībnieki dalās gūtajā pieredzē

20.februārī 2020 Jaunieši
11. janvārī LSKJ brīvprātīgie dalījās iegūtajā pieredzē un zināšanās, ko ieguva Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Brīvprātīgā darba spēks” (The Power of volunteering). Jauniešiem bija iespēja piedalīties aktivitātēs par tādiem tematiem kā pirmā palīdzība, Sarkanā Krusta kustība un starptautiskā humanitārās tiesības. Projekta partneri ir Itālijas Sarkanais Krusts – Toskānas komiteja, kuri arī savukārt nodevuši projektā gūto …

Ķīnas Sarkanais Krusts palīdz cilvēkiem Ķīnā, kurus ietekmē Koronavīruss

Ķīnas Sarkanā Krusta brīvprātīgie nenogurstoši palīdz cilvēkiem, kurus Ķīnā ietekmē Korona vīruss.

Sesto reizi izskan Pateicības koncerts asinsdonoriem

15. februārī kinoteātrī “Splendid Palace” jau sesto gadu pēc kārtas izskanēja Pateicības koncerts asinsdonoriem.

Palīdzība cietušajiem Austrālijas ugunsgrēkos

14.februārī 2020 Palīdzība citām valstīm
Apkopoti Latvijas iedzīvotāju ziedojumi un saņemtie finansiālie līdzekļi no LR Ārlietu ministrijas.

Sociālā darbinieka un mentora atbalstu saņēmuši 81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu

Sociālā darbinieka un sociālā mentora atbalstu  saņēmuši  81 patvēruma meklētājs, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu.

Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku izdales punkts Jelgavā, Pasta 26

04.februārī 2020 Sociālais atbalsts
Tehnisku iemeslu 4. februārī nestrādā Eiropas Atbalsta paku LSK izdales punkts Jelgavā, Pasta 26