Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekta “Viena dzīvība” aktivitātes Saldū un Limbažos

03.janvārī 2020 Uncategorized

2019. gada rudenī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Jaunatnes (LSKJ) Limbažu un Saldus nodaļās norisinājās projekta “Viena dzīvība” pirmā daļa. Brīvprātīgie jaunieši profesionāļu vadībā apguva pirmo palīdzību, lai rūpētos ne tikai par savu drošību, bet arī pievērstu citu cilvēku uzmanību svarīgajiem jautājumiem.

Kopā 21 jaunietis praktiski apguvis asiņošanas apturēšanu, rīcību bezsamaņas gadījumos un citās situācijās. Pats svarīgākais, jaunieši zina, kā pasargāt sevi sniedzot palīdzību, lai paši nekļūtu par nelaimes upuriem un būs gatavi ātri un pareizi izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Jaunieši komandās gatavoja nodarbības par pašu izvēlētiem pirmās palīdzības tematiem, ko vadīja sava reģiona izglītības iestādēs citiem bērniem un jauniešiem. Kopā ar profesionāļa atbalstu LSKJ brīvprātīgie jaunieši jau sagatavojuši un novadījuši 8 pirmās palīdzības nodarbības, tādējādi attīstot gan savas publiskās uzstāšanās prasmes, gan uzņēmību, darbu komandā un komunikācijas prasmes.

Paldies izglītības iestādēm Limbažu un Saldus pašvaldībās par sadarbību, atbalstot jaunos vienaudžu izglītotājus praktizēties un nodot tik ļoti svarīgās zināšanas un prasmes saviem līdzcilvēkiem! Īpašs paldies Limbažu uzņēmējdarbības atbalsta centram par iespēju izmantot tā telpas projekta vajadzībām. 

2020. gadā projekta otrā daļa turpināsies LSK Balvu un Daugavpils komitejās. Aicinām jauniešiem vecumā no 13 – 30 gadiem  sekot līdzi informācijai un pieņemt izaicinājumu kļūt par vienaudžu izglītotājiem un pieteikties projektam “Viena dzīvība”

#EiropasSolidaritātesKorpuss #LatvijasSarkanāKrustaJaunatne #KopāVaramPalīdzēt

Projekts “Viena dzīvība” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Tev varētu arī interēsēt:

LSK jaunieši apciemo Bērnu slimnīcu

27.februārī 2020 Jaunieši
19. februārī LSKJ Daugavpils nodaļas jaunieši apciemoja Daugavpils reģionālās slimnīcas bērnu nodaļas.

Noslēdzies Daugavpils pilsētas komitejas rīkotais fotokonkurss “Tavs mirklis”

27.februārī 2020 Uncategorized
No 10. līdz 14. februārim Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolā, Daugavpils 17.vidusskolā, Daugavpils 12.vidusskolā, Daugavpils 10.vidusskolā un Daugavpils Valsts ģimnāzijā LSK Daugavpils pilsētas komiteja organizēja Valentīna dienai veltītu konkursu “Katrs mirklis”. Pasākuma mērķis bija aktualizēt Valentīna dienu, ļaut jauniešiem vairāk uzzināt par LSK. Tāpat, konkursa ietvaros skolēniem bija iespēja uzņemt fotogrāfijas īpaši izveidotā fotorāmī, uz kura attēloti …

Norisinājusies projekta “Viena dzīvība” dalībnieku tikšanās

27.februārī 2020 Komitejas
17. februārī Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centrā notika projekta "Viena dzīvība"  dalībnieku informatīvā tikšanās.

LSK Daugavpils komitejas jaunieši dodas uz bērnu klubiem un stāsta par drošību un veselību

27.februārī 2020 Komitejas
LSK Daugavpils komitejas jaunieši dodas uz bērnu klubiem un stāsta par drošību un veselību.

LSKJ AICINA UZ PASĀKUMU DEPRESIJA. MĪTI UN PATIESĪBA

26.februārī 2020 Uncategorized
LSKJ AICINA UZ PASĀKUMU DEPRESIJA. MĪTI UN PATIESĪBA 28. FEBRUĀRĪ, RĪGĀ, ŠARLOTES IELĀ 1B

Austrālijas Sarkanajam Krustam pārskaitīti finansiālie ziedojumi no Latvijas

21.februārī 2020 Palīdzība citām valstīm
Saistībā ar nepieciešamo palīdzību cietušajiem uguns postījumos Austrālijā, esam pārskaitījuši Austrālijas Sarkanajam Krustam finansiālo palīdzību. Tā sastāv no biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) ziedojumu kontā saņemtajiem iedzīvotāju ziedojumiem, LR Ārlietu ministrijas izdalītiem un LSK līdzekļiem.