Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekta “Viena dzīvība” aktivitātes Saldū un Limbažos

03.janvārī 2020 Uncategorized

2019. gada rudenī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Jaunatnes (LSKJ) Limbažu un Saldus nodaļās norisinājās projekta “Viena dzīvība” pirmā daļa. Brīvprātīgie jaunieši profesionāļu vadībā apguva pirmo palīdzību, lai rūpētos ne tikai par savu drošību, bet arī pievērstu citu cilvēku uzmanību svarīgajiem jautājumiem.

Kopā 21 jaunietis praktiski apguvis asiņošanas apturēšanu, rīcību bezsamaņas gadījumos un citās situācijās. Pats svarīgākais, jaunieši zina, kā pasargāt sevi sniedzot palīdzību, lai paši nekļūtu par nelaimes upuriem un būs gatavi ātri un pareizi izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Jaunieši komandās gatavoja nodarbības par pašu izvēlētiem pirmās palīdzības tematiem, ko vadīja sava reģiona izglītības iestādēs citiem bērniem un jauniešiem. Kopā ar profesionāļa atbalstu LSKJ brīvprātīgie jaunieši jau sagatavojuši un novadījuši 8 pirmās palīdzības nodarbības, tādējādi attīstot gan savas publiskās uzstāšanās prasmes, gan uzņēmību, darbu komandā un komunikācijas prasmes.

Paldies izglītības iestādēm Limbažu un Saldus pašvaldībās par sadarbību, atbalstot jaunos vienaudžu izglītotājus praktizēties un nodot tik ļoti svarīgās zināšanas un prasmes saviem līdzcilvēkiem! Īpašs paldies Limbažu uzņēmējdarbības atbalsta centram par iespēju izmantot tā telpas projekta vajadzībām. 

2020. gadā projekta otrā daļa turpināsies LSK Balvu un Daugavpils komitejās. Aicinām jauniešiem vecumā no 13 – 30 gadiem  sekot līdzi informācijai un pieņemt izaicinājumu kļūt par vienaudžu izglītotājiem un pieteikties projektam “Viena dzīvība”

#EiropasSolidaritātesKorpuss #LatvijasSarkanāKrustaJaunatne #KopāVaramPalīdzēt

Projekts “Viena dzīvība” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Tev varētu arī interēsēt:

LSKJ aicina uzzināt kā dzīvot zaļāk vienkārši

02.jūlijā 2020 Jaunieši
Katrā jūlija pirmdienā LSKJ jaunieši piedalīsies tiešsaistes intervijās par zaļāku dzīvesveidu.

Noslēdzies projekts “Drosme zināt”: jaunieši piedalās āra treniņā

01.jūlijā 2020 Projekti
Noslēdzies projekts "Drosme zināt": jaunieši piedalās āra treniņā

Pārvērtības piedzīvo LSK Īslaicīgās sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs “Skola”

01.jūlijā 2020 Sociālie centri
Projekta ietvaros pārvērtības piedzīvo Īslaicīgās sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs "Skola", Talsu novadā.

LSK SAC “Krustceles” klienti atzīmē Vasaras saulgriežu svētkus

25.jūnijā 2020 Sociālie centri
23. jūnijā LSK Kurzemes komitejas Sociālās aprūpes centra "Krustceles" iemītnieki atzīmēja Līgo.

SAC “Seda” klienti skanīgi atzīmē Vasaras saulgriežus

25.jūnijā 2020 Sociālie centri
23. jūnijā priecīgā un sirsnīgā gaisotnē Līgo svētkus atzīmēja sociālā aprūpes un rehabilitācijas centra "Seda" iemītnieki.