Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekta “Viena dzīvība” aktivitātes Saldū un Limbažos

03.janvārī 2020 Uncategorized

2019. gada rudenī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Jaunatnes (LSKJ) Limbažu un Saldus nodaļās norisinājās projekta “Viena dzīvība” pirmā daļa. Brīvprātīgie jaunieši profesionāļu vadībā apguva pirmo palīdzību, lai rūpētos ne tikai par savu drošību, bet arī pievērstu citu cilvēku uzmanību svarīgajiem jautājumiem.

Kopā 21 jaunietis praktiski apguvis asiņošanas apturēšanu, rīcību bezsamaņas gadījumos un citās situācijās. Pats svarīgākais, jaunieši zina, kā pasargāt sevi sniedzot palīdzību, lai paši nekļūtu par nelaimes upuriem un būs gatavi ātri un pareizi izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Jaunieši komandās gatavoja nodarbības par pašu izvēlētiem pirmās palīdzības tematiem, ko vadīja sava reģiona izglītības iestādēs citiem bērniem un jauniešiem. Kopā ar profesionāļa atbalstu LSKJ brīvprātīgie jaunieši jau sagatavojuši un novadījuši 8 pirmās palīdzības nodarbības, tādējādi attīstot gan savas publiskās uzstāšanās prasmes, gan uzņēmību, darbu komandā un komunikācijas prasmes.

Paldies izglītības iestādēm Limbažu un Saldus pašvaldībās par sadarbību, atbalstot jaunos vienaudžu izglītotājus praktizēties un nodot tik ļoti svarīgās zināšanas un prasmes saviem līdzcilvēkiem! Īpašs paldies Limbažu uzņēmējdarbības atbalsta centram par iespēju izmantot tā telpas projekta vajadzībām. 

2020. gadā projekta otrā daļa turpināsies LSK Balvu un Daugavpils komitejās. Aicinām jauniešiem vecumā no 13 – 30 gadiem  sekot līdzi informācijai un pieņemt izaicinājumu kļūt par vienaudžu izglītotājiem un pieteikties projektam “Viena dzīvība”

#EiropasSolidaritātesKorpuss #LatvijasSarkanāKrustaJaunatne #KopāVaramPalīdzēt

Projekts “Viena dzīvība” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Tev varētu arī interēsēt:

Kā sevi pasargāt no COVID-19?

(Papildināta informācija: 27.03.2020.) Piedāvājam iepazīties ar Pasaules Veselības organizācijas izstrādātajiem ieteikumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Koronavīrusu COVID-19.

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis “ES stratēģijas Baltijas jūras reģionam” izsniegtu kvalitātes zīmi

Starptautiskais Sarkanā Krusta projekts “BALTPREP” saņēmis "Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam" speciālu kvalitātes zīmi

LSK Daugavpils pilsētas komitejas jaunieši piegādā pārtiku vecāka gadagājuma cilvēkiem

27.martā 2020 Jaunieši
Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Daugavpils pilsētas komitejas Jauniešu nodaļas jaunieši atsaukušies uz vecāka gadagājuma cilvēku lūgumu palīdzēt nopirkt un piegādāt produktus.

Pasargā sevi un citus – turies 2 metrus atstatus no citiem

Priecājamies par ikvienu, kurš ievēro fizisko distancēšanos, sargājot gan sevi, gan apkārtējos.

“Latvijas Sarkanais Krusts” aicina atbalstīt maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus

26.martā 2020 Sociālais atbalsts
Laikā, kad īpašas rūpes un uzmanība tiek pievērsta veselībai, nevajag aizmirst arī par mājas mīluļiem. “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar “Mars Latvia” un “Maxima” aicina ziedot suņu un kaķu barību maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju mīluļiem.

LSKJ jaunieši tiekas Rēzeknē

26.martā 2020 Jaunieši
No 29. februāra līdz 1. martam biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienības “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” (LSKJ) nodaļu pārstāvji tikās Rēzeknē,  lai kopā diskutētu, mācītos un dalītos pieredzē par jauniešu nodaļas spēku, tēlu, organizācijas pamatprincipiem, nodaļas dzīves un aktivitāšu organizēšanas soļiem un izaicinājumiem. Sakām paldies LSKJ Daugavpils un LSKJ Rēzeknes nodaļu pārstāvjiem un projekta “Rosība Burtniekā” …